O mojí osobě

Vítám všechny účastníky na mém blogu!

 

Hned na úvod bych Vás rád seznámil s mojí osobou.

Narodil jsem se v půvabné valašské vesničce Ústí u Vsetína a dodnes jsem valašským patriotem. Jsem bývalý technik v důchodu a zabývám se psaním humorných a satirických knih, jež jsou publikovány zde na blogu v  sekci:   MNOU PSANÉ KNIHY 

Předem všechny upozorňuji, tedy i novou STB, že veškeré osoby i události na blogu jsou naprosto smyšlené a pokud někomu připomínají skutečnost, tak jde o podobu skutečně jen náhodou. Budu rád, když se nad mými články pobavíte, ale v každém případě jsem si vědom toho, že názory mé nemusí korespondovat s názory Vašimi. Nemíním mými články ovlivňovat dějiny našeho pidistátečku, ale existují jisté mantinely, které by slušní lidé prostě neměli překračovat, počínaje nejvyššími papaláši a bezdomovci konče, a na to chci svými, možná poněkud neotřelými, názory upozorňovat. Nic více, nic méně. Děkuji za pochopení.

A pokud by mně chtěl někdo nadat, má možnost mně své hlubokomyslné úvahy zaslat e-mailem, jež najdete níže.

A pokud by se naopak náhodou stalo, že se Vám mé postřehy líbit budou a osloví Vás, tak bych poprosil, abyste četbu, a zároveň i tento blog, doporučili Vašim otcům, matkám, synům, dcerám, vnukům, vnučkám, strýcům, tetám, sestřenicím, bratrancům, snachám, zeťům, babičkám, dědečkům, pracovním kolegům, šéfům, podřízeným, pracovním kolektivům,milenkám, milencům, partnerům v registrovaném partnerství, sousedům, domovnicím a případně svému ošetřujícímu lékaři místo regulačních poplatků.

Váš Orel