Demožumpí kreténi.

Neuplyne snad ani jeden den, aby čučkaři z Demožumpy, neposrali co se dá a tito šmejdi se bijí v prsa, jak by chtěli řídit republiku, blbci.
Tchajwanec a jeho návštěva nás stála propad prodeje v Číně o 80%.
Dále jsme vyklidili ruský trh, který okamžitě obsadili Němci a Francouzi.
Kam až nás dovede klika demokratických pitomců.
Média ukazují, jak odlétají ruští diplomaté a jejich rodiny. Už ale neukazují, jak se pakují ti naši. Neukazují, jak nás kopli do zádele z jednání Arktické rady, kde se jedná o ohromných perspektivních obchodech, neříkají nám, že nás už nezvou na ekonomická fóra, vědecké konference, naše firmy jsou odstřiženy od podnikání v Rusku…. Neukazují nám, jak se na naše místa hrnou jiní, zejména naši “spojenci”. Ti budou sedět ve vyjednávacích týmech, oni budou dojednávat podmínky obchodů. Samozřejmě pro sebe. A není se jim co divit. Vrcholným úspěchem zahraniční politiky ČR je parita v počtu uklízeček a i tady prohráváme na body. A Rusové s odvetou ještě ani nezačali. A to, jak se za nás naši “kamarádi” postavili ukazuje, kdo na to doplatí. Nikdo z nich nebude nic riskovat. Ani cent ne!
Běží pokoronovirová krize a každý halíř se hodí. Každý, i sebemenší obchod.
Rusko otevírá Arktidu a orientuje svoje hlavní investice na Dálný Východ. A to je perspektiva na dalších minimálně 30 – 50 let. O to se hraje. Proto najednou Američané otočili a chtějí jednat, odvolali sankce, Německo a Francie nechtějí žádné další sankce proti Rusku (staré na oko nechají, protože stejně nefungují). Kdo sleduje situaci musí vidět, že rétorika Západu je diametrálně odlišná od té ještě před dvěma měsíci, půl rokem.
Nejsměšnější, ale zároveň nejsmutnější fakt je ten, že taková kráva, jako Pekarová, by nejraději vyhlásila Rusku válku a další kráva Langšádlová, by tu válku vyhlásila dokonce za použití atomových bomb a tak tady žijeme s idiotama z Demožumpy, zatím co uvolněné trhy po nás v Rusku zaplňují šmejdi z EU včetně USA. I Američtí soudruzi nebyli tak blbí, aby zničení obchodního světového centra nesváděli na ruské agenty, jak Koudelka s Demožumpími kretény sváděli vyýbuchy ve Vrběticích. A co vlastně ten skřet ze Senátu na tom Tchajwanu pro Česko zařídil, úplné hovno. akorát se prohlásil Tchajwancem, nechal si udělit bronzový odznak hrdina brigády Tchajwnské práce, třikrát se uklonil v jejich parlamentu a nezůstal po něm na Tchajwanu ani smrad. No a debil Hřib to s Čínou taky posral na ultimum, přitom Čínský trh je bezedný, asi blbci z Demožumpy si myslí, že nám vytrhne trn z paty obchodování s Lichtenštejnskem s několika stovkami tisíc obyvatel, to je ekonomická vize na posrání. Přitom se nepoučili s debilitou opilce a buzeranta Havla, který v rámci pravdy a lásky spolu se svými poradci a kumpány zničil veškerý zbrojní průmysl, především na Slovensku, aby zbrojní trhy po nás okamžitě obsadili američtí soudruzi a tak nám zbyla jenom výroba pistolí v Uherském Brodě. Asi největším problémem Demožumpy je přidání 300 korun důchodcům, ale miliardy ze ztráty obchodování s Ruskem a Čínou jsou jim u prdele, to jenom aby si konečně všichni při volbách uvědomili, kdo myslí na budoucnost Českých inkluzních svišťů.
RubrikyFB

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.