Kdo za to může?!

Obyvatele Česka těsně před volbami zasáhla zpráva, že elektřina zdražila o 50% a plyn dokonce o 1000%. Naštěstí cena lokomotiv zlevnila o 1%.
A to se nám v Česku místo chmelnic, vinic a sadů objevily jiné -NICE, na polích a lukách pěkně za ostnatým drátem jsou řady zrcadel, pěkně nastavených slunečnímu záření, aby pro spokojené české občany pomocí světelné energie vyráběly stejnosměrný a střídavý proud a představte si, že se z těchto zrcadel nemusí ani nic česat, čili žádné bobule nebo kuličky, žádní jásající dělníci z továren nemusí jezdit na brigády, nic, jenom to postavíte a potom díky slunci rýžujete téměř zlato. No a čeští zlatokopové, díky našim slavným poslancům skupují veškeré volné plochy,dokonce i močály, které ještě nejsou zabetonované, aby na nich za královské dotace nasrali stále více zrcadel, až nakonec každý z nás se při cestě do práce může kdekoliv ptát zrcadel, “zrcadla, zrcadla, řekněte mně, kdo je na světě nejspokojenější?” a zrcadla sborově odpoví, ” nekecej blbě a mazej makat!” No a v tom je zakopaný pes, kdo schválil královské dotace na výstavbu fotovoltaických elekráren aby potom solární baroni prodávali elektřinu za nekřesťanské peníze a připravili tak stát o stovky miliard korun.
Mimo milionu jiných problémů, které před sebou Česko valí jako Hovnivál tu svoji kuličku do kopce, se čeští Hrdobce dohadují, kdo že může za to, že elektřina z obnovitelných zdrojů zruinuje nejen české obyvatelstvo svými nehoráznými cenami, že nakonec může dojít k tomu, že se lidé budou doma navzájem fackovat, až jim budou z očí lítat hvězdičky a těmi si budou přisvěcovat, ale i český stát, kterému opět hrozí již asi pětistá miliardová arbitráž, se divím, že soudruh stát všechny ty miliardové, prosrané arbitráže vůbec přežil a ještě není v úplném komatu.
To mě tak rozčílilo že jsem se rozhodl, že ve svém svatém rozhořčení najdu za pomocí strany a vlády viníka stůj co stůj a napsal jsem poslancům dopis, který jsem poslal zcela otevřený, i když při takovém doručení hrozí, že než dojde dopis k adresátovi, tak tam může být stokrát dopsáno, že parlament a vláda jsou vůl.
Nakonec z toho vzešlo vzájemné divoké dopisování, kdy mluvčí PS odpovída mně, já zase odpovídal PS, tak že nakonec z toho Česká pošta totálně zkolabovala a na pomoc při doručování otevřených dopisů musela být povolána armáda.
Otevřený dopis který jsem poslal šmejdům do vekokpacitního parlamentního prasečince:
“Vážení soudruzi posranci, obracím se na vás s naprostou důvěrou, že nehodíte můj otevřený dopis do koše a zahájíte okamžitou identifikaci viníka a nebo dvou viníků, který může za to, že podvodníci se solárními panely vydírají český stát nehoráznými výkupními cenami a somrováním o státní dotace, které nejsou zcela běžné ani v Gronsku, ani na Severním pólu. Když jsem se ptal minulých vlád, kdy vládla Demožumpa, jak to, že nikdo nebyl schopen předvídat, že za sluneční energii, odraženou od zrcadla budou šmejdi požadovat skoro celý zlatý poklad Česka, tak mě každý poslal do řiti a všude mně říkali, ať se starám o sběr spadaného ovoce a neseru se do věcí, kterým nerozumím.
Sice jste to v parlamentu vyřešili systémem, že se vlk nažral a koza zůstala celá, ale právě pro to, že jste podvodníkům šlápli na kuří oko, tak očekávám, že nárůst arbitráží nakonec povede ke kolapsu státní ekonomiky a budeme v řiti ještě dříve, než pracovití Řekové.
Jak někdo mohl slíbit někomu, že za náklad na výrobu střídavého proudu ze slunečního záření ve výši 1 koruny české odkoupí stát přetransformovaný již stejnosměrný proud za 10 korun českých, vždyť to by zruinovalo i Žida.
Očekávám soudruzi Vaši brzkou odpověď a přeji mnoho zdaru při identifikaci viníka.
Josef Orel, Kozojedy v.r.”
Odpvěď poranců Demožumpy na můj dopis.
“Vážený soudruhu Orle, děkujeme za Váš dopis, který nám byl doručen, když jsme na záchodě tlačili velké strany, ale příště bychom Vás prosili, aby jste laskavě z domácí pokladničky vybral 20 korun a zakoupil na dopis poštovní známku, jelikož nám pošťák nechtěl dopis předat, dokud nezaplatíme poštovné, včetně penále ve výši 199 korun.
Bohužel při stanovování dotaci a výkupních cen fotovoltaické elektřiny zrona naše vládní trojkoaly byly zaneprázdněny řešením vládních krizí, kterých bylo jen za minulý rok celkem 25 tisíc, z toho 24 tisíc vyvolali naši nepřátelé z opozice a z toho dvě naše vlády spadly hubou do hnoje a byly vyvolány předčasné volby, čili všichni jsme měli jiné starosti, než se zabývat cenou elektřiny ze slunce
Ale k vlastní identifikaci, samozřejmě, naší velké a moudré straně SPOLU je viník znám, ale vemte si na dlani chlup, když tam není, poslanci z US-DU a VV již nejsou v parlamentu a před zodpovědostí se zakopali do podzemního hnutí a škodí Česku ještě více, jak komunisti, zahnaní do děr a socaní ze sebe dělají blbce, že o ničem nevědí, ale vědí a dobře, jenom že co s tím, kdyby jsme nechali zavřít všechny socany, tak by vznikla parlamentní krize, došlo by k předčasným volbám a ani vy si určitě nepřejete, aby volby vyhráli komunisti, jak tomu nasvědčují všechny možné i nemožné průzkumy.
Ubezpečujeme Vás soudurhu Orle, že naše modré strany ODS, TOP09 a KDÚ podnikly všechny možné kroky, aby škody z arbitráží nesmetly Česko do hnojiště dějin a veškerá nápravná opatření, které umí jenom naše současná koalice SPOLU v čele s moudrým soudruhem Fialou, určitě zamezí případným škodám, které by hrozily české ekonomice a všem našim spřáteleným soudruhům v s.r.o. Bohužel neznám stanovisku Pirátů a starostů, protože ti se na tomto problému nepodíleli, ale věříme, že po volbách budeme táhnout za jeden špagát a viníky najdeme a potrestáme
Naši tajní agenti již zjistili podvodné aktivity fotovoltaických zmetků, představte si bratře, že se našli takoví, kteří místo slunka nasvěcovali panely polární září a někteří dokonce i žárovkami, které měli ve dne napojené na noční proud, takoví jsou to hajzli a přitom bylo jasno a slunko svítilo jak urvané z řetězu, kdyby bylo pod mrakem, tak budiž. Však my jim to spočítáme, že jim budou jiskřit oči a budou takto vyrábět elektřinu zadarmo.
Samozřejmě bratře, kdyby naše strana dostala ve volbách aspoň 60% hlasů a ovládli by jsme parlament bez dalších příživnických stran, tak viníky ihned identifikujeme a zavřeme je, až budou černí.
Čest práci a Světu mír.”
Když jsem si to přečetl, tak jsem začal nadávat jak špaček, aniž bych bral v potaz sliby Demožumpy okamžitě jsem si sedl a napsal další otevřený dopis, ve kterém nadal jsem nadal posrsncům do alibistů a žádal jasnější odpověď.
“Vážení posranci nemohu akceptovat Vaši odpověď na můj první dopis, který zcela jistě nebyl poslední a očekávejte, že od mě budete dostávat dopisy neustále až do té doby, dokud z toho úplně nezblbnete. Mám pocit, že jste mému dopisu nevěnovali dostatečnou pozornost a že odpověď Vám napsala uklízečka ve Vrabcově akademii, protože vy jste se zabývali tím, jestli se Schwarzenberg urazil natolik, že mu od zlosti zčervenala modrá krev a jestli ministři vůbec chodí do práce, ale problém fotovoltaiky není vůbec malý, ba naopak, je to problém obřích rozměrů, který může zruinovat českou ekonomiku, že nakonec ani slizký Kalousek už nebude mít co škrtat, ani z čeho škrtat a tak mu nakonec nezbude, než aby nakonec uškrtil sám sebe. Jak to, že nikdo nebyl na tak odborné výši, aby do zákona zakotvil uplatnění kopírování výkupních cen a dotací na obnovitelné zdroje v poměru s poklesem jejich nákladů!! Zákonem garantovaný neúměrně vysoký zisk přilákal takové množství investorů, že jich bylo více, jak nalepených much na mucholapce.
Žádám Vás soudruzi, aby jste mně sdělili, co jsem požadoval v prvním dopise a budu požadovat i v dopise stém a tisícím, kdo je zodpovědný!
Bůh s vámi při volbách
Josef Orel v.r.”
Bohužel, problém dotací a výkupních cen elektřiny z obnovitelných zdrojů z fotovoltaických elektráren je přesným obrazem zákonových kočkopsů, které poslanci ve velkokapacitní sněmovně za 20 let vyblili.
Začalo to počátkem 90 let, kdy Klaus zahájil největší loupežnou operaci v Česku za posledních tisíc let a to kuponovou privatizací, aniž by byly přijaty perfektní zákony na základě zkušeností vypělých zemí, tak se řeklo, že žádné takové zákony nepotřebujeme a z velkého loupežného třesku se Česko zřejmě nevzpamatuje ani do konce tohoto tisíciletí a za 30 leté loupeže a rozkrádání nebyl nikdo schopen idetifikovat viníka ani v tom případě, kdy četníci nashromáždili tolik důkazů, že v každé jiné zemi by byli gauneři odsouzeni na deset doživotí, bez možnosti předčasné smrti.
Jistě, nápad vyrábět elektřinu ekologicky určitě není špatný, ale to nejsou v Česku odborníci, kteří by posoudili poměr nákladů a výdajů, zřejmě i profesoři na vysokých školách jsou totální blbci a nebo se jich nikdo z politické nadutosti na nic nezeptal, jinak si to neumím představit, za komunistů kalkulace nákladů a výdajů uměl spočítat každý středoškolák, ať se jednalo o miliony a nebo miliardy, já jsem přesvědčen, že by to dokázali i nyní, ale prostě ze strany státní a soukromé mafie není zájem, aby to někdo přesně spočítal.
Možná vám moje články připadají přitažené za vlasy, ale vězte, že nic jiného, než prdel se z celého toho českého svinstva se asi nedá dělat, protože kdyby jsme nad tím brečeli, tak by vznikla stoletá potopa.
Komentář k obrázku, takovým způsobem přicházejí na svět členové a příznivci Demožumpy, pak se nedivme že jsou to kreténi.
RubrikyFB

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.