Shazování vlády

Lidičkové, přeji všem krásný a pohodový víkend a trochu špetky pohody a rád bych přihodil i já na FB trochu veselé mysli a pohody..
To že pandemie Covidu jaksi pozastavila kulturní akce si myslím, že vůbec nikomu nechybělo, kromě samotných komediantů, kteří si svoji frustraci a svoje komediantské umění chodili vyblít na různé demonstrace proti vládě, kde vyřvávali, že Babiš je vinen tomu, že oni nemají za co nakrmit svoje děcka a že Babišova vláda bude souzena za holocaust na nevinných komediantech.
Ovšem sami musíte uznat, že divadla a televizní komediantské skeče naprosto nahradila opoziční Demožumpa, která svým předvolebním divadlem plně nahradila činohru, dokonce i v Národním divadle, operetu ba dokonce i operu, jelikož její árie z politické opery Žral bych, ale nemám co, zastínila věhlasné operní kousky jako Lazebník Sevilský či Aidu. No a Demožumpí činohra se plně projevila ve velkokapacitním parlamentním vepřinci při vyslovování nedůvěry vládě.
Je čtvrtek, 3.6.2021 a do řádných parlamentních voleb chybí necelé 4 měsíce, přesto se Demožumpa pokusila o shození vlády, aby voličům ukázala zač je toho loket. Na galaerii pro diváky je tentokrát vstup pro občany zakázan, jelikož z balkonu bude opozice shazovat maketu vlády za přímého přenosu kamer senzacechtivých Jasánků ze všech kapitalistických Vater. Maketa vlády je vyrobena z betonu a představuje Babiše zamotaného do vlajky hnutí ANO. Komunisté, jako by tušili, že když budou sedět v lavicích, tak na ně schválně Bartoš s Fialou vrhnou betonové mosntrum makety vlády a někteří členové by mohli přijít o život, houfně opouštějí nenezpečný protor jednacího sálu, kde slavnostně oděni příslušníci Demožumpy jsou natěšení, jak maketa vlády shozená z balkonu galerie se roztříští na tisíce střepů. Píslušnice UV Demožumpích slepenců přicházejí do sálu v toaletách, navoněné různými sračkami od Diora a obalené do slavnostních vložek s křidélky od Vietnamských trhovců a živě debatují o tom, který Demožumpí samec je nejlepší skokan v posteli.
“To byste holky nevěřily, ale takový Benda vypadá, že neumí malou násobilku, ale to byste čuměly, jaký je to divoch při milostných hrátkách, mě málem v noci ujebal k smrti,” vykládala s očima na vrch hlavy mladá, nadějná kapitalistka Pekarová.
“No já nedám dopustit na Feriho, ten jeho černý pták, to je kos, a ty jeho pedofilní nápady, ty nemají chybu, dokonce jsem těsně před komatem měla i orgasmus,” vzdychala zombie Němcová.
“Koukejte chlapi, jak Langšádlová vrtí zadnicí, to by to plesklo, co říkáte,” upozornil na zadnici o rozměru koňského pozadí u Lanšádlové nadržený Stanjura.”
“Hele ty bejku, až odhlasuješ, tak si zajdi do stranického bordelu odbourat přetlak z koulí, ale do té doby si ho zatím vyhoň pod lavicí, ale tak, aby jsi nenarušil chod jednání schůze,” upozornil Stanjuru Rakušan ze STAN převlečený za Čecha.
“Vážení soudruzi, zahajují dvoutísící jednání parlamentní sněmovny a na pořadu je jenom jeden bod a to vyslovení nedůvěry vládě, které doufám dopadne v náš prospěch a kurva kde jsou komunisti!?, zahájil jednání předsedající školník Fiala, takto fuhrer spojených stran Demožumpy pod revolučním názvem SPOLU, který má vyjadřovsat soudružské sepětí dělníků, rolníků a kapitalistické inteligence a majitelů s.r.o
“Komunisti odešli do Turecka, už je po žních,” upozornil nepozorného Fialu Pirát Michálek, který i s jedním okem viděl jako Ostříž.
“No tak na co tu jsme, teď jste v prdeli jak Baťa s dřevákama, ” zabušil do lavice Faltýnek z hnutí ANO, “jestli se chcete pedofilně ukojovat nějakou mediální groteskou, a zviditelnit, tak se běžte projít od Perlovky, tam je kurev habaděj a uvidíte, jak se vás Jasánci budou držet jako klíšťata.”
“My nejsme žádní pedofilové, my jsme odpovědní otcové od rodin,” zapištěl z lavice černoprdelník Válek.
“Tak o tom vašem otcovství by se dalo s úspěchem pochybovat, máte testy DNA, jestli ti parchanti jsou vlastně vaši?” s úšklebkem nadbodil šikmooký Okamura.
“Tak do diskuze je přihlášeno 399 soudruhů a soudružek, budete vyzváni megafonem, abyste přistopili k řečnickému pultíku a můžete nám všem řící, co máte na srdcia proč budete hlasovat proti vládě,” sdělil řídící schůze.
“Fialo, jestli ty sji profesotr, tak já jsem panna Orleánská, ty ani neumíš spočítat kolik nás tady je i s tebou celkem 159, kde jsi pořišel na 399 posranců,” zesměšnila škjolníka financiérka Schillerová.
“Neurážejte našeho vůdce, Hitler taky nebyl nějaký dobrý matematik a vůbec si nadokázal spočítat počet obětí 2.sv.války!” vaštěkl na Schillerovou hnojař Jurečka, který přišel na jednání z pole s gumákama ještě do hnoje.
Mezitím Fialu u řídícího centra vystřídal předseda Ondráček,m který okamžitě zdupal feťáka Bartoše, když přicupital prskat svoje slinty k řečnickému pultíku.
“Pane Bartoši, buďte tak laskav a přestaňte i pri projevu hulit jointa, típněte to, a po odkecání vašich stupidních myšlenek si běžte dát šleha do plic do kotelny.”
“No, no, no, až budu premiérem, tak se mi omluvíte za vaše hulvátství!” odsekl uražený Bartoš.
“Než vy budete premiérem, tak tady proběhne další převrat magore,” ušklíbl se Ondráček
No nebudu to dále natahovat, protože dlouhé příspěvky nejsou v oblibě, prostě Demožumpa neuspěla a kdyby nebyl večer hokej, ve kterém jsme opět asi po desáté nedosáhli ani na bramborovou medaili, tak by soukmenovci z Demožumpích stran se svými fuhrery žvanili až do švestek, obviňovali by vládu za genocidu na vlastním národě a Babiše by označovali za vraha 30 tisíc obětí Covidu.
RubrikyFB

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.