Totalitní facebook

Proč jsem přešel z fejsbůku na VK?
No… stejně jako spousty dalších – kvuli totalitě, cenzuře, šikaně a estébáckýmu bonzování!!! Na jednu stranu fejsbůk propaguje nenávistný a protizákonný rozeštvávání společnosti od všemožných kavárníků, sluníčkářů, fanatických „aktivistů“ a chvilkařů, na straně druhý totálně blokuje cokoliv, co neni s kavárníkama ve stoprocentním souladu. Oháněji se „porušováním zásad“ fejsbůku, ale hystericky a fanaticky blokujou JAKEJKOLIV názor, kterej je mnohdy naprosto neškodnej. Člověk se na fejsbůku bojí napsat cokoliv, zatimco kavárníci se tam klidně můžou chovat jako bestie. Když už blokovali i za naprosto neškodný kreslený vtipy z běžnýho tisku, tak už mi došla trpělivost!!!

Jednou jsem dostal blokaci za tenhle text:
……………….
»Bohapustý štěkání bestiálních vulgarit a urážek o pěti slovech neni diskuze! Nabízim smysluplnou diskuzi, kde si vyměníme svoje poznatky, na základě kterých jsme si svůj názor vytvořili. Věřim tomu, že se spolu na spoustě věcí shodneme, že se lišíme v pouhých detailech a závěrečnym verdiktu. Víc hlav víc ví a výměnou informací se nám může upřesnit různá interpretace těch informací.
O čem je demokracie? → o dialogu!
A o diskuzi! Nejsme vožralý santusáci z nádražního bufetu, musíme umět svůj názor vysvětlit, musíme dokázat vyjádřit na základě jakých informací a osobních poznatků jsme ke svýmu názoru dospěli, na základě čeho jsme si svůj názor utvářeli a na základě jakých osobních zkušeností jsme to svoje přesvědčení získali. Výměnou těchto názorů, informací, poznatků a zkušeností se vzájemně líp pochopíme a ty svoje dosavadní názory případně si i upřesníme nebo přehodnotíme – a to jak na jedný, tak na druhý straně.
Demokracie rozhodně NENI militantní a totalitní prosazování toho jedinýho správnýho úředně povolenýho názoru, sprostýho odkopávání a bestiálního urážení a ponižování kohokoliv, kdo si dovolí sebemenší náznak čehokoliv, co s tim jedině správným povoleným názorem neni ve stoprocentním souladu, bonzování, nahlašování, blokování a zbabělá totální likvidace čehokoliv, co mi překáží v cestě, přičemž vůbec nedokážeme vysvětlit proč to všechno vlastně děláme. Tohle totalitní chování je jednání komunistů, ne demokratů!!!«
…………………
Tak TENHLE text nebyl v souladu se zásadama fejsbůku, za tohle jsem dostal blokaci??? Proti ČEMU jsme v roce 1989 zvonili klíčema? Kdo tady koho označuje za bolševiky? Co dělaji spratkové, kteří ovládaji celej fejsbůk?
Militantně a spratkovitě za každou cenu prosazujou jenom tu jednu jedinou správnou pravdu, která je povolená. Absolutně vůbec se netoleruje jakejkoliv sebemenší náznak názoru, kterej by s tou jedinou povolenou pravdou nebyl v tisíciprocentním souladu. Jakmile se objeví cokoliv, co neprojde cenzurou, okamžitě to musí bejt co nejvíc exemplárně potrestaný. Jakýkoliv jiný, než kavárenský, chvilkařský a sluníčkářský médium, je automaticky Fake-News od nepřátelských agentů a takový média se sledovat prostě NEBUDOU! Veškerý nepohodlný názory je potřeba tvrdě zadupávat, blokovat internet, bonzovat a nahlašovat. Ta jediná správná povolená pravda se musí bezpodmínečně šířit v celoplošných veřejnoprávních médiích, všechno ostatní je fake, placený imperialistama znepřátelených a podvratných živlů. Cenzura musí fungovat všude a za každých okolností, i kdyby to mělo stát lidský životy. Pokud se najde někdo, jako třeba 80% národa, tak se jedná o nesvéprávný vidláky s takovym tim „nižším vzděláním“, co nejsou schopní mít volební právo a dokonce by někteří ani neměli mít právo žít v týhle zemi. Jakmile se někdo s náznakem jinýho názoru nedaří zadupat tim totalitním a militantním způsobem, potom nezbejvá, než ho pomluvit u veřejnosti. Spustí se na něj mediální štvanice, všudypřítomná pomlouvačná propaganda, čim agresívnější, tim líp! Překrucuje se, lže se, pomlouvá se, oblbuje se, čim sprostější a nedůstojnější lhaní, tim je to účinnější. Lidská čest a osobní důstojnost se považujou za starověkej přežitek, dokonce se přímo veřejně popírá, že něco tak zrůdnýho někdy v historii lidstva vůbec kdy existovalo. Chovat se jako svině a sprostě lhát je dokonce výsada a hrdinství!!!

Nejde jen o to, že nás už mají v merku na fejsbůku. Oni už se nám serou i do mejlů a messengeru, případně dalších soukromých zpráv. Tohle už daleko přesáhlo kapacity komunistických estébáků, a to jak morálně, tak technicky. Mizí mejly z Outlooku, v určitých obdobích se doručuje jen jeden z pěti mejlů, při odesílání mejlu se člověk musí pětkrát proklikávat debilárnama že neni robot, dnešní mejly se samy od sebe řadí kamsi do propadliště dějin do půl roku starých, takže je člověk musí pracně hledat. Odpovědi na mejly posílám z několika počítačů z několika různých míst, abych měl jistotu že aspoň jeden dorazí… S některýma lidma si musim dopisovat přes SMS na anonymních dobíjecích SIM kartách, jinak se s nima nedá spojit… PADESÁTÝ LÉTA JSOU ZPÁTKY!!! A díky technickým možnostem s ještě horším dopadem!!! A to nejsem politicky směrovanej, jenom se vrtám v propojení politiků na mafiánský firmy, bez ohledu do jaký skupiny kterej politik patří.

TAK KDO JE TADY BOLŠEVIK????????

Přijde blokace za ROK A PŮL starej příspěvek. Komu se kdy podařilo dostat se tak daleko do minulosti na pravěký příspěvky, na který už dávno zapomněl? Koho kdy ten fejsbůk tak daleko do minulosti pustil? Když je nemůže vidět autor a majitel účtu, tak JAK to potom může vadit komukoliv cizímu? Skončí 30 denní blokace a za půl hodiny začne další… za 10 měsíců starej příspěvek!!! Po dalších 30 dnech se člověk na fejsbůk jen podívá a ihned následuje další blokace za 14 měsíců starej příspěvek!!! Člověk se na fejsbůk nedostane celý čtvrtletí a následně vyžadujou poslat kopii osobních dokladů – PODLE KTERÝHO ZÁKONA má fejsbůk právo legitimovat občany Český republiky??? Obzvlášť když za cenzory najímá brigádníky z řad Pákistánců, Nigerijců…. a kažej měsíc je ve zprávách průser, jak fejsbůk nakládá s osobníma údajema uživatelů???

Někdo mi vyčítá, že VK patří Rusům? NO A CO??? Je velice smutný, že právě USA a Západ mají plný tlamy demokracie, ale veškerá totalita a bolševický perzekuce přichází právě z JEJICH STRANY!!! Oni nemaji ani morální ani žádný jiný právo se do Ruska navážet!!! Jestli Rusko bude poslední země, kde syn je kluk, kde dcera je holka, kde máma je žena, kde táta je muž, kde nemusíme povinně olizovat nohy černým teroristům, kde se nestaví pomníky fašistickým zrůdám od Banderovců a Vlasovců, kde se člověk nemusí panicky bát aby nebyl jakýmsi naprosto pomateným pseudohumanistou z naprosto nepochopitelných „důvodů“ tupě označovanej za rasistu, jestli je to jediná země, kde mě nikdo nebude stíhat za pouhej náznak nesouhlasu s kavárnickýma názorama, jestli to bude jediná země kde se veřejně nepropaguje pedofilie a teplouš nemá větší privilegia než prezident, jestli to bude země kterou řídí vláda a ne psychoteroristický neziskovky, jestli tu nebudu mít panickou hrůzu z vyslovení slova „černoch“ nebo „cigán“, potom mi nedělá vůbec žádnej problém se radši klonit k Rusku, než k naprosto šílenýmu, zvrácenýmu a totálně zkriplenýmu Západu. Je mi UPLNĚ JEDNO, jestli je to Západ, Východ, nebo sever, je mi naprosto šumák, jestli je to Rusko nebo třeba Tramtárie, zajímá mě normální myšlení, zdravej rozum a mozek v hlavě!!!

Fejsbůk je plně závislej na počtu uživatelů, protože je živej z reklamy. Čim víc uživatelů, tim víc lidí reklamu vidí a tim víc peněz se za reklamu účtuje. Každej rok od nás fejsbůk vyváží spoustu miliard do Améru, aniž by u nás platil daně. Plno věčně nespravedlivě blokovaných lidí má několik profilů, já jich měl třeba pět. Dneska už timhle způsobem ten hulvátskej sprostej fejsbůk podporovat nehodlám, zase je to jenom víc profilů než má republika obyvatel a zase víc peněz odvezených do Ameriky!!! Jestli na mě maji vydělávat, potom se podle toho museji chovat, jinak je prostě podporovat nebudu!!! Neživme šmejdy, co se k nám chovaji jako nepřátelé! Čim víc lidí z toho totalitního šmejdstva uteče, tim líp!!! Nejlepší by bylo, kdyby z fejsbůku vypadlo 50% uživatelů, aby se totalitní hulváti pořádně chytli za čumák, nic jinýho než ztráta prachů s nima nepohne!!!
Do příspěvku se dá přidat jen omezenej počet obrázků, tak jsem k tomuto příspěvku vytvořil specielní album. V obrázcích uvidíte příklady blokací fejsbůku. Až ty „důvody“ blokací uvidíte, tak pochopíte můj upřímnej a srdceryvnej rozlučkovej závěrečnej proslov k fejsbůku:

TÁHNĚTE DO HAJZLU vy totalitní svině!!!

RubrikyFB

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.