Zbůrať, popíliť, spáliť

Když Švandrlík napsal Černé barony v níž hlavní postavu vytvořil major Terazky, který chtěl všechno zbůrať, popíliť a spáliť, všichni jsme se smáli, jací blbci v té době existovali, ale když se stejní blbci jako Kolář, Hřib a Novotný a černoši v Americe objevili v současnosti, tak nás najednou smích přešel. Stejně tak jsme všichni nepochopitelně čuměli, když kozomrdi z Tálibánu v Afghánistánu českým semtexem odstřelovali známou sochu vytesanou ve skále a zapsanou do programu UNESCO.No vidíte a dnes se s pompou vítězoslavně bourají sochy v Horní Prdelné, její městské části Praha a v Americe, která nám je podsouvána, jako ráj na zemi, čili Terazky nebyl jen knižní předloha totálního vola a blba, ale jak vidět,že i v současnosti je jich v Praze a Americe jak nasraných. Co z toho plyne, že blbost a závist jsou nesmrtelné a budou provázet v životě i budoucí generace, protože je pravděpodobné že děti Hřiba, Koláře a Novotného, budou stsjní kreténi jako jejich fotři, geny se přenášejí z generace na generaci. Pozvali jsme si Hřiba, Koláře a Novotného do Kozojed, zavedli jsem je do lesíka Pičůvka k Flaškově studánce, kde jsme ustavili dva kamenné monolity velikosti žižkovské rozhledny a položili jsme jim jednu otázku, soudruzi, zdalipak víte, že Michelangelo prohlásil, že v každém kameni je ukryta socha? Načež všichni tři idioti vyvalili oči jak kocour Tom a huby jim ostaly otevřené, jak při Pavlovově reflexu.
“Kurva, jaká socha, já tady v těch šutrech žádnou sochu nevidím,” začal kvičet Novotný.
“To je tím, že jsi kretén, normální člověk v tom šutru klidně vidí Koněva, Kolumbuse nebo samotného Leonarda da Vinciho, a my z Kozojed v ních vidíme i české velikány, jako Masaryka, Palackého a vsadíme se s vámi o půlku Prahy, že když přijedete za měsíc, tak tady sochu třeba Koněva uvidíte v nadživotní velikosti ,” ujistil tři idioty z Prahy obecní Hejtman Vemeno.
“Tak to si zkuste, když jsem o tom před volbama mluvil se známým českým udavačem, soudruhem černoprdelníkem Jurečkou, tak jsme se dohodli, že jestli někde v Česku uvidíme sochu Koněva, tak místní obecní nebo městské zastupitelstvo poženem k soudu až do Haagu pro podezření z válečných zločinů, ” začal prskat Hřib.
“Tak to byste mohli zkusit vůči Kozojedům, garantujeme vám, že byste to do konce života nerozchodili, ale jelikož vidíme, že jste zřejmě utekli z nějakého výběhu v Pražské ZOO, tak se raději vraťte zpátky, aby návštěvníci ZOO nepřišli o vzácné unikáty a přiberte si i udavače, fízla, a černocha Jurečku.

RubrikyFB

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.