Volební preference

Volební preference podle Orla

29.4. ve 25.63.96 hod amerického času: Václav Vrána
Nevím která oblbovací ideologie je pro české mlčící stádo větší kravina, jestli průzkumy preferenci velkých vytlačených stran na veřejném WC v Horní Prdelné, její městské části Praha, nebo tvrzení politiků, že se máme jak na zámku a měli by jsme se modlit, aby nám to co nejdéle vydrželo, či oblbování idiotů z ODS a TOP09 o nebezpečí války ze strany Ruska.
Tak nám v Česku řádí několik průzkumných firem, ovšem místo toho, aby hledaly naftu nebo zlato či diamanty, tak provádějí průzkum preferencí jednotlivých stran, které by voliči vytlačili při vykonávání velké strany při předčasných volbách.
Nevím, jakou vrtací, či průzkumnou technologii při průzkumu používají, předpokládám, že asi tak zvanou běhací, čili několik manažerů průzkumné agentury běhá za jednotlivými lidmi, které potkají někde na chodníku při procházce se psem a nebo spěchající do Velkoobchodních řetězců vykoupit všechno, co je v noční slevě, strčí jim mikrofon až do krku a tak nějak mile, hřejivě a lidsky se jich zeptají, kterou velkou stranu by při volbách vytlačili.
Proto jsem se nabídl, že zcela zadarmo pomůžu průzkumné agentůře Běhavec a dcera s.r.o. s průzkumem preferencí v rizikových lokalitách, kde by průzkumníci mohli při svém vlezlém vyptávání dostat přes hubu.
Ve Vietnamské tržnici v Horní Prdelné, když jsem šikomooké trhovce po deseti hodinách přesvědčil, že nejsem z ČOI ani z Celního úřadu, mně všichni šikmoocí rákosníci na dotaz, koho by volili, odpověděli, že Ho Či Mina, ale našli se i takoví, kteří by volili vedoucího tržnice, případně jeho zástupce a nejvíce hlasů by dostal Vietnamský ředitel pracovní agentury, zajišťující pobyt rákosníků v Česku.
V Chánově byly preference různé, ale všechny měly jednotné pozadí, místní obyvatelé by volili každého, kdo jim zvýší sociální dávky na trojnásobek, padaly takové jména, jako Republikáni, Konzervativci, Rudí Kmérové a někteří dokonce se slzou v oku vzpomínali na Husáka a že budou volit KSSS, čili komunistickou stranu Sovětského Svazu.
V Domově důchodcu v Kundomíně stařečkové a stařenky odpovídali unisono, že volební lístky vybrané velké strany jim při snídani v den voleb předá proti podpisu ředitel Domova a oni tak nemusí ve své stařecké zapomětlivosti vzpomínat, které že velké strany tady dělají takový bordel. Jenom vzpurný stařeček Krkovica i přes přítomnost ředitele domova při průzkumu, který dohlížel na správné odpovědi prohlásil, že vždycky volil socany a nic na tom nehodlá měnit ani těsně před smrtí a jestli se to řediteli domova nelíbí, tak ať mu prdel políbí.
Na samotě U lesa, kde žije deset stálých obyvatel stoletá stařenka Bučníková mně pošeptala, že bude volit tu stranu, kde je předseda Jan Masaryk a dědeček Pálenica zase hulákal, protože je totálně hluchý, že bude volit Agrární stranu, protože za jejich vlády byla největší úroda švestek, ze kterých se načerno pálila výborná slivovice.
Na Velehradě jsem zastihl většinu občanů, vycházejících z tamního kostela Nanebespadnutí Panenky Marie a ti všichni budou volit pana papeže z Vatikánu, jenom jedna zamilovaná, věříci dvojice se přiznala, že bude volit Cyrila s Metodějem, jenom zapřísáhly evangelík Voduška vykřikoval za plotem, že bude volit Muslimy. Bohužel při tom vykřikování přišel o všechny okenní tabulky v oknech od silnice.
Sdružení bezdomovců pod Hlávkovým mostem v Horní Prdelné na mě upřelo svoje kalné oči po likvidaci jabčáku a všichni do jednoho mně odpověděli, že jim každý může s volbama políbit prdel a že oni při tlačení velké strany hlavně dávají pozor, aby udrželi stabilitu vsedě a nevyvrátili se do svého trusu.
Každopádně, pokud člověk má dobře nastražené slechy, tak při debatách více jak tří lidí slyší, že lidé tento současný režim nenávidí ještě více, jak ten minulý, komunistický a to je na pováženou ( se divím, že modrá totalitní ODS ještě neschválila zákon o zákazu shromažďováná více jak tří osob, kteří by vzpomínali na socialismus, protože to,  jaký vymysleli totalitní přestupkový zákon, nemá obdobu ani v KLDR a zákon o pomluvě se jim obzvláště podařil) , samozřejmě, kdo nechce vidět ani naslouchat, tak nevidí ani neslyší, ale doporučoval bych všem těmto magorům, aby opravdu dobře naslouchali, aby nebyli v brzké budoucnosti velice nemile překvpeni.
ČSSD se potácí na hranici volitelnosti a komunisti jich při volbách, ať předčasných a nebo řádných převálcují, jak parní válec kocoura Toma, TOP09 měla sice raketový nástup, ale stejně tak bude mít raketový pád do atmosféry lidské nasranosti, kde shoří jak suchý papír, jelikož lidé otevřeně nadávají na svoji blbost, že si mysleli, že TOP09 je nová strana, ale bohužel si řádně neověřili, jací převlečení gauneři ji vytvořili, jako Kalousek, koktavý baron von Orlík a další a Piráti, kteří do Česka imigrovali z Karibiku, kteří mají jedinečnou příležitost zakroutit této drancovací vládě krkem se zesměšňuji ještě více, jak falešní komedianti ze šoubyznysu a sami jsou namočeni v korupčních svinstvech, ačkoliv před volbama slibovali, že s korupcí zatočí, jak orkán s větrnou korouhvičkou a zřejmě je v brzké době stihne osud TOP09.
Ano, všechny strany můžou žvanit něco o rozpočtové odpovědnosti do zblbnutí a stejně jim to už bude hovno platné, kdyby totiž ti vládní tajtrlíci předvedli lidem, jak zatočí s loupežníky a tuneláři a předložili veřejnosti perfektní zákon o majetkovém přiznání a zahájili nekompromisní audity všech miliardářů a milionářů, jak nabyli svoje majetky bez rozdílu a stranické příslušnosti, tak by měli voliče na své straně, ale oni ti blbci ještě naopak, všechny ty loupeživé gaunery vzali pod ochranná křídla, lezou jim do prdele i technicky velice náročnou cestou a to nosní dírkou a státní erár se slizouni typu Kalouska za plné podpory zmutovaných vládní trojkoal snaží naplnit odíráním drtivé většiny obyčejných lidí, kteří už obracejí každou korunu ( kdyby existovaly desetníky, tak každý desetník, ačkoliv ceny se zvýšeným DPH jsou stále na desetníky, což je totálním výsměchem, když je cenovka 99,90 tak jenom blbec by se nachytal na ty devítky, když stejně zaplatí 100 korun) a ještě na lidi prostřednictvím médií pořvávat, že jsou vyžraní jak prasata a že hovno ví, co je chudoba je zcela bezprecedentní a akorát to dokáže lidi vytočit a rozpálit do běla.
A to jsou lidi totálně nasraní ještě před tím, než tento holocaust vstoupí v platnost, co se bude dít, až ty jejich „reformy“ začnou deformovat lidskou důstojnost a změní se v boj o holé přežití, si tentokrát netroufnu prognostikovat ani já a to už je co říci.
Čili průzkumy by měly být varováním blbců, ale ti jsou zřejmě tak blbí a namyšlení, že ve své nadutosti a opilosti z moci, nevidí a neslýší a jsou jak tokající tetřevi.
I kdyby nakrásně zase před volbama kapitalisti vyrukovali za pomocí všech servilních a posraných médií se strašákem komunismu, tak tím vyprovokujií lidi ještě více a co je zakazováno, to je pro lidi tím lákavější (přímo učebnicovým příkladem je rozdmýchávání kauzy Babiš a Orlí hnízdo, kdy místo bay mu preference klesaly, tak mu naopak preference stoupají i bez Viagry a opoziční kurvy to vytáčí ne do běla ,ale přímo do duhových barev) a věřím tomu, že voliči po zkušenostech z minulých voleb si velice dobře prověří, kdo je zase v předvolebních oblbovačkách láká na mucholapku.
Nuž, ten kdo vnímá současnou situaci z pozice obyčejného člověka, asi výsledkem voleb překvapen nebude, ale někteří převlečení bolševici asi ano. Jsem zvědav, jestli ze strožochu zase začnou vytahovat dobře uschované stranické knížky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.