Zdravice k 108 výročí založení ODS čili KSČ /b

108.výročí vzniku ODS

 

U příležitosti tohoto významného jubilea jsem jako VIP host na těchto oslavách za budoucí vedoucí stranu ve státě a to ZA KRÁSNÉ KOZOJEDY A JEŠTĚ KRÁSNĚJŠÍ ČESKO pronesl projev, jehož zdravici v necenzurovaném znění vám přináším jako první na světě.
Zdravím vás modří šmejdi,
příjemně mě překvapilo, že jsem dostal od vás otevřenou pozvánku na oslavy vzniku vaší modré pobočky KSČ v r.1921 a ještě mileji mě překvapilo, že jsem se rozhodl pozvání přijat.
Ne že bych vás zrovna měl v lásce, můj vztah k vám je asi jako k vředu na prdeli, který nelze vyléčit, přišel jsem se na vás podívat, jestli už nejste v posledním tažení, pořádně vám vynadat a před kremací vaší strany vám poradit, jak bezbolestně přežít exitus.
Vidět neosvícené tváře zakladatelů převlékací mánie, ošlehané ksichty bývalých bolševických bojovníků proti oportunismu a revizionismu, bývalé předsedy prověrkových komisí za oslavu vstupu okupačních sovětských vojsk v r.1968 a hlavně vidět odhalené ksichty minulých, současných a budoucích korupčníků, opravdu stojí za to, hlavně vám doporučuji, nechoďte na plastiku, gaunery každý pozná, i když by si svůj ksicht nechali vyplastikovat na modrou prdel a po čuchu vás pozná každý vesnický voříšek.
Ano, jak se tak koukám, všichni převlečení komunisté jste tady, dokonce i převlečení gauneři z ostatních spřátelených stran, marně vyhlížím ksichty těch, kteří se těchto oslav nedožili a chcípli na přežrání u vládních koryt, zadušeni tučnou finanční krmí, především musím vzpomenout vašeho kamaráda Julka Fučíka, který vám zanechal památný vzkaz, ZLODĚJŠTÍ HAJZLI BDĚTE, jinak vám vaše nakradené majetky zkonfiskují noví, ještě doposud nepřevlečení bojovníci proti majetkovým přiznáním, ano, jsou to velké narozeniny, nenechte si je ukrást a hlídejte se navzájem, protože všichni co jste tady, kradete jak urvaní z řetězu.
Ano jsou to narozeniny strany, prosazující zákaz své mateřské KSČM kvůli svému pokurvenému svědomí z minulosti, čož mistrně ukrýváte pod záminkou ochrany demokracie, ke které máte tak daleko, jako já do funkce amerického presidenta.
Ano v rámci korupce jste stranou silnou, v tunelářství již zavedenou a chtěl bych tady seřvat všechny, kteří se o to zasloužili.
Především soudruh Zahradil, který vám kryje záda v EU v Bruselu, je symbolem modrých blbců, převlečených za Europoslance, chci poslat do prdele všechny stádní voliče, kteří jako ovce před porážkou stále volí stejné gaunery, aniž by se zamysleli ( naštěstí se vám milí potentáti podařilo mistrnými dezinforamcemi vymýt těmto voličským blbcům mozky, tak že v jejich případě naštěstí o nějakém přemýšlení není co řešit), chtěl bych poděkovat soudruhu Gottwaldovi, který nám ukázal umění Vítězného měsíce po pouhém jednom vrácení se z hradu a tudíž nedokážu pochopit, jak například Topolánek a potom Nečas se z hradu vraceli minimálně pětsetkrát, aby složili vládu a o Vítězném měsíci ani slechu, ani vidu a dokonce váš čestný taťka nic z vámi navrhovaného svinstva nepřijal.
Takhle to dál nejde soudruzi, buď zajistíte, aby všech 12 měsíců v roce bylo neustále vítězných a pokud na hradě nebudou hned napoprve přijaty Milošem demisní návrhy, obraťte se příště s důvěrou na lampárnu na hlavním nádraží v Londýně, uvidíte, jak bude vše rychle přijato
A nyní k současnosti, přiznám se, že když jsem si o vánočních svátcích na šmíru připravoval téma této zdravice, netušil jsem, že mě vy šašci ve svých taškařicích předběhnete o 20 let.
Tím chci naznačit, že ani já, ani moje strana nejsme v žádném případě součástí a nebo iniciátory žádného puče, při kterém jste se chtěli navzájem vyvraždit a to buďte ještě rádi, že největší vaši nepřátelé po levici (a to nemluvím o nepřátelích po přeslici) na vás z vysoka serou, protože jim stačí nic nedělat a mají ty voliče, kterým ještě zůstal vlastní mozek v kapse.
Bohužel, vašimi aprílovými askapádami ztratila moje zdravice na originalitě, ale přesto jsem se rozhodl ji neměnit, vážení soukmenovci, to nevidíte, že třeba Piráti z Karibiku vás chtějí zmanipulovat a vtáhnout vás do nějaké fanatické sekty, do sekty, která je něco mezi Al Kajdou a Jehovisty, ale na druhé straně jsem rád, že krize, která stále Českem a hlavně vaší opozicí je pouhým začátkem a že horší svinstva ještě přijdou, ano soudruzi, naše strana tak nemusí čekat na nějaký pitomý výstřel z americké letadlové lodi, kotvící v Bráníku, aby zaútočila na Jánský vršek, jako ti blbci v Rusku na Zimní palác, viníci tété krize jsou už dávno v JAR a na Bahamách a hledat je, je zbytečná ztráta času, kterou můžete věnovat vzájemnému se podřezávání dlouhými noži.
Hlavně pozor na novináře a média, až naše strana převezme po vás vedoucí úlohu ve státě, vyženeme všechny novináře na Sibiř a ty, co budou klást nejzuřivější odpor budeme internovat v Gulagu v Boubínském pralese a v Česku si ponecháme pouze soudruha Štětinu, mistrného chameleona, který dokáže psát o zemi, kde za rok znamená teprve před půl rokem tak procítěně, že to rozpláče i sériové vrahy a na vás soudruzi, kteří jste byli a jste doposud jeho přáteli, nakydá tolik hnoje, že budete smrdět ještě i po kremaci.
A hlavně si dejte pozor na píchání, to jak Jasánci odhalili grupensex Topolánka a Berlusconiho v Toskánsku, to nejde srovnat ani s aférou Watergate, ukázat veřejnosti, jak na ně Topoolánek mává ztopořeným penisem, tak to chce opravdu mistrně ovládat novinářskou partyzánskou válku proti zdegenerovaným politikům a nebo jak bylo odhaleno opíchání Tchoře vozatajkou Kočí, tak to by nesvedl ani slavný pan Peroutka.
Čili až budete chtít píchat, třískněte svými ptáky raději třikrát o futra, než aby jste vyvolali další vládní krizi.
Vy jste si vy hňupi mysleli a pořád myslíte, že bráníte svobodu ve všech podobách, ale to jste na omylu soudruzi, místo toho, aby jste v parlamentu a ve vládě vymysleli prevenci proti korupci, předraženým zakázkám, daňovým únikům, šedé až místy černé ekonomice, tak z vašich makovic pouze vylezl zmutovaný přestupkový zákon, podle kterého je Česko nejtotalitnější zemí na světě a v přilehlém vesmíru a Kuba a KLDR, jsou proti Česku naprosto svobodné a demokratické země.
Vždyť vy jste vy debilové tímto zákonem naprosto paralyzovali obyčejné občany, protože ti , když se podle tohoto debilního zákona jenom podívaji křivě na zloděje a tuneláře, aniž by něco vůbec řekli, tak mohou bý potrestání až dvojnásobným trestem smrti.
Ovšem to co vaše strana dokázala po volebním patu v r. 2006, tak to nemá rovněž ve světě obdoby, jako první na světě jste objevili, že přebíhat se dá nejen ve válce, ve špionáži, ale dokonce i v politice, což do této doby neznali ani v tak vyspělých zemích, jako USA, Somálsko, Biafra a dokonce ani na Vanuatu. A to se ještě neví, co by jste objevili v případě, že by volby skončily remízou a nebo nedej Bože nerozhodně.
Naštěstí jste si tento objev nenechali patentovat a tak naše strana si ho již okopírovala a v modernější podobě je připravena ho použít v případě dalšího volebního zero,zero.
A proto vám na závěr přeji vy hajzlové, odtáhněte tam, kde o vás nikdo neuslyší a už se nikdy nevracejte.
Moje závěrečná slova zanikla v bouřlivém potlesku naší stranické klaky z Kozojed na lodžii, zatím co účastníci rudo-modrých oslav lapali po dechu, někteří se chytali za srdce a dokonce čtyři exli a modrý Sobotka z toho dokonce zašílel a vrhl se na Němcovou, ze které začal strhávat sukni s úmyslem ji uškrtit.
Každopádně při příležitosti 108.výročí vzniku ODS se na Letné chystají mohutné oslavy s aprílovým průvodem, kterého se zůčastní prořídlé davy majitelů s.r.o. ( dělníci a rolníci je poslali do prdele, že na pičoviny nemají čas a nezaměstnaní se vymluvili, že musejí shánět práci) a tak se nám do průvodu podařilo propašovat deset průvodukazů z řad Letenských bezdomovců, kteří za pět flašek jabčáku budou sice naoko provolávát slávu soukromému majetku, ale při příchodu pod VIP tribunu, na které budou všichni papaláši modré stany spolu s maketou Lenina, Marxe a Hitlera začnou po členech UV házet shnilé mandarinky a zkažená vejce a na konci průvodu začnou na čelo průvodu najíždět další zkorumpovaní bezdomovci na zapůjčených kolech Ukrajina a decimovat pochodující fanatické modré blbce.
Socani a komunisti zatím budou v děrách čekat na konec vládní krize a když nakonec vylezou, zjistí, že jsme je v přebrání moci předstihli my a opět utřou huby a konečně dojde ke zrušení KSČM v Česku.
Něco pro odlehčení.
Jaké dva zvuky se ozývají z pražské hradu, no přece respirátor a vibrátor !
Víte, jak lze mezi českými politiky najít tři blbce?
No přece namátkou !

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.