Oslavy 17.listopadu.

Toto datum je mi úplně ukradené, stejně tak jako ti, co na náměstích řvali, „nejsme jako ONI“,  tak jsou v současnosti stokrát horší jako ONI. Sice od  sranda prče nikdo přesně nespicifikoval, kdo to jsou ti OŇOVÉ,  zřejmě nějaká nepřizpůsobivá menšina, ale na druhé straně zase každý velice dobře zná MYNICE, což jsou velice přizpůsobiví převlečení bolševici, kteří se za každého režimu dokáží velice dobře adaptovat na nové poměry a nové režimy a jsou známí především hesly,  MY NIC to ONI. No a nenávist mezi MYNICI  a ONI probíhá už 28 let na dlouhé nože a MYNICOVÉ stále vyhrožují že příijde ten den ( erst kommt der Tag) a každého 17.listopadu vyřvávají na Národní pěšince, kde pokládají ukradené věnce z Olšanských hřbitovů, že OŇOVÉ byli zločinci a OŇOVÉ zase vyřvávají, že všichni MYNICOVÉ byli ONI a že rozkradli co se dalo a že jsou ještě většími zločinci, než když byli ONI. Pak aby se v tom jeden vyznal. Faktem ovšem je, že každý MYNIC byl za minulého režimu OŇ, ovšem jen z kariérních důvodů a po sranda prči byli tito OŇOVÉ zase jako první u koryt, ale tentokrát nekradli jenom pytle cementu, ale už kradli v miliardách v českých na stole.

Naše redakce Orlích rozhledů se proto rozhodla vyrazit do Horní Prdelné, její městské části Praha, kde se vždy  střetávaji MYNICOVÉ a OŇOVÉ a do toho se ještě serou cikáni. No, co z toho může vzniknout, nic než nadávky, urážky a fanatické  plivání  jeden na druhého, přitom nejslušnější nadávky jsou, že všichni jsou svině, čímž uráží velice užitečná zvířata, jako jsou prasata, nevzpomínám si, že by nějaká politická svině dokázala vyčenichat lanýže, přičemž každé prase to dokáže.

Na Národní cestě III.třídy už jsou shromáždění největší gauneři z řad MYNICŮ, gauner Kalousek, školník Fiala, knihovnice a známá hnojařka Němcová, štětky z Perlové ulice Langšádlová, Černochová a další idiot Benda, který dostal vycházku z Bohnic, na Václavské náměsti se chystá demonstrace asi 500 MYNICŮ, které bude hlídat 5000 policajtů a v ČT1 se pak diváci dozví, že na náměstí protestovalo proti Babišovi 99 tisíc lidí z Horní Prdelné.

Ano, demonstrují a protestují všichni, studenti na Klárově, bezdomovci pod Hlávkovým mostem a idioti na Národní třídě, každá demonstrující skupina má svého hlásného troubu a idioti na Národní třídě jsou pod dohledem ošetřujícího lékaře z Bohnic.

Opodál všech vidíme slzícího staršího muže a tudíž jsme k němu přikročili a položili jsme mu interviuv, „dobrý muži, to vás tak dojal sentiment ze sranda prče, že slzíte?“

„Ale hovno sentiment, brečím nad tím, jaký jsem byl v r. 1989 kretén, když jsem na náměstí zvonil klíči, tak jsem je pak někde ztratil, nějaká kurva je našla a v době, kdy jsem s ostatními dělníky z ČKD v čele se soudruhem Milerem pochodoval na Václavské náměstí, tak ta svině, co ty klíče našla mi vybílila celý byt i s klozetem, tak jsem si musel vzít půjčku na nové vybavení bytu, ale pak jsem přišel o práci a od té doby jsem neustále v exekuci, „odtušil onen slzící muž, odplivl si s takovou razancí, že štětce Němcové rozbil sklíčko u brýli a nadávaje na nenažrané politické MYNICE odešel bůh ví kam.

„Jsou tady ještě nějací bývalí dělníci z ČKD“ pátrali jsme kolem, až jeden nedaleko močící starší muž odvětil, „jo já jsem tady jediný, ostatní sedí v hospodě Na růžku v Dejvicích a nadávají jeden na druhého, jací byli v tom r.1989 voli a nic bych za to nedal, že si dokonce vzájemně dají po tlamě.“

V hloučku MYNICÚ, kteří pdo dohledem hasičů zapalují svíčky, stojí shrbená, asi pětiletá dívenka, která má na krku zavěšený transparent velký jak fotbalové hřiště s nápisem „Babiše do koše,“ který ji na krk zavěsil její otec MYNIC, bývalý karíeristický OŇ a na popud tohoto nápisu se ti největší idioti, kteří zřejmě dostali skupinovou vycházku z Bohnic sápou na věnce, které k ochcané zdi položil Babiš, Zeman a Okamura a házejí je do odpadkového koše, odkud je briskně odváží pohřební služba Havran a dcery s.r.o zpátky na Olšanské hřbitovy.

No co budu povídat, krásná byla ta oslava sranda prče, představitelé opozičních stran přišli ve svazáckých košilích, Kalousek byl dokonce v munduru Lidových milicí a školník Fiala dokonce v uniformě SS, Němcová na sobě měla pracovní oděv dojičky krav a nechyběli ani Pionýři a svazáci ze škol a zrušených učňovských zařízení v převlečení za řemeslníky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.