Exekuční znárodňování

Takhle můžete dopadnout, pokud se dostanete do spáru nenažraných exekutorů a pokud neprokážete, jak jste přišli k majetku do hodnoty 100 tisíc, u majetku v hodnotě nad 1 miliardu nemusíte jeho původ a způsob nabytí prokazovat

Jako první na světě, dokonce před NOVOU, PRIMOU a Barandovem jsem se dověděl, že nadržení exekutoři čekají již tři dny na soudního zámečníka, aby se vloupali do bytu pornoštětky Němcové, aby ji zabavili Robertky v hodnotě 2 milionů, jelikož si ji spletli s bývalou předsedkyní Českého svazu žen Kabrhelovou, která spolu s Langšádlovou a dalšími kapitalistickými soudružkami z ODS a TOP09 dluží na členských příspěvcích KSČM za posledních 50 let téměř 50% ročního kapitalistického rozpočtu. I když se Dolly Buster alias stínová premiérka Němcová, narozená v knihovně a bydlicí v Praze,  marně snažila vysvětlit, že není Kabrhelová, tak jelikož na Robetky neměla účtenky, tak byla v prdeli i přesto, že nabízela svoje vzorky DNA a navíc exekutoři zjistili, že Němcová nemá k Robertkům citovou vazbu a tudíž je mohou bez jakéhokoliv citu zabavit a prodat v dražbě .

My poněkud dříve narození si dobře pamatujeme na komunistické řádění v 50-tých létech minulého století, kdy byly násilím ze svých domů vystěhovávany celé rodiny tak zvaných kulaků, kteří se provinili pouze tím, že vlastnili nemovitosti, jako pole a statky, které vybudovaly generace jejich otců a dědů a pradědů a prostě celá příbuzenská větev až od doby bronzové.
Byly to opravdu drastické scény a u těchto lidí bych se nedivil, kdyby komunisty nenáviděli až za hrob ( na rozdíl od těch pokrytců, co za komunistů řádili jak černá ruka, dusili vlastní spoluobčany u různých prověrkových komisí po r.1968, po sranda prči rychle zmodrali a nebo jinak barevně zmutovali a bez špetky studu vyřvávají, že se komunisti měli po sranda prči věšet, i když by oni byli první, kteří by viseli, jelikož předpokládají, že tímto vyřváváním umlčí svoje špinavé svědomí, což je ještě větší prasárna, než špinavé peníze.)
Bohužel, drtivá většina těchto lidí už nežije a tak nyní vyřvávají  jejich potomci, kteří právě v mnoha případech patří mezi ty pokrytce.
Tento smutný začátek jsem musel popsat, jelikož další povídání bude o téměř podobném masakrování lidí současným vládnoucím režimem už 28 let, jenom v bleděmodrém.
Jedná se o řádění exekučních blbců, kteří jsou prostě tak líní a zdechlí, že v mnoha případech napadnou zcela neoprávněně lidi, kteří s exekucí nemají absolutně nic společného, jenom mají tu smůlu, že se jmenují stejně a nebo nějakým jiným způsobem jsou spojováni s opravdovými dlužníky, kterých se exekuce týká a exekutor si prostě nezjistí pravého pachatele, buď z lenosti a nebo nedbalosti.
A jak potvrzují skutečné případy, těchto absurdit není málo a nikdo z nás neví, kdy se může do podobné šlamastyky dostat.
K napsání článku jsme se rozhodl poté, co v televizní debatě presidentka, nebo velitelka, no prostě nejdůležitější samice všech exekutorů prohlásila nebetyčnou hovadinu, nad kterou snad zůstal stát rozum i některým kovaným kapitalistům, kteří se za všech okolností umí postarat sami o sebe. Tato baba prohlásilapokud se dostanete do takové situace, pak je nejlepší si změnit jméno a nebo se přestěhovat !!!!!!!!! 
Opravdu jsem nevěřil svým vlastním uším a to jsem si je prosím pěkně pořádně vymyl a vydloubal vatou, dokonce jsem si je nechal plasticky prodloužit a tak jsem si venku ověřil, jestli neřádí vichřice a nebo orkán Kiril, který by mně ušní boltce přehnul a tudíž bych byl hluchý, že takový blábol může někdo vypustit ze své debilní kapitalistické huby na počátku 21.století, kdy spojová a informační technika je na takové úrovni, že stačí pomačkat několik kláves a za dvě, tři minuty máte na monitoru veškeré možné informace včetně té, kde se dovíte, kdy nejbližší vypuštěná kosmonautka bude mít ve vesmíru krámy.
A tak budou k vidění opět stěhovací anabáze, tentokrát ale už postižení nepovezou svůj majetek na žebřiňácích, taženými koňmi, ale stěhovacími vozy nějaké stěhovací s.r.o. a pod změněnými jmény, za temných nocí a s falešnými pasy budou opouštět svoje obydlí, jelikož jim v bytě začal řádit zcela zblblý exekutor, který se nedal přesvědčit, že dotyčná paní nemá s jmenovkyní nic společného a dokonce se za svobodna jmenovala úplně jinak a bydlela na opačném konci Česka.
Je docela možné, že dojde i k emigracím do KLDR  a na Kubu, kde takové excesy nedokážou ani tamní totalitní hňupi.
Přitom je pozoruhodné, že převlečení komunističtí lupiči téměř 10 let po sranda prči bojkotovali přijetí exekučního zákona, který by byl jedním z těch, které by možná trochu zabránily loupežím století při privatizaci, o jakých se nesnilo ani Babinskému a Jánošíkovi a teď ho používají proti lidem, jak kladivo na čarodějnice, jak nechvalně známý Boblig na Šumpersku.
A když už ho dvacet hodin po dvanácté ve zpomaleném jednání schválili, tak vymysleli takový zákonový zmetek, který dokonce ani neumožňuje postiženým, aby se mohli proti takovým lumpárnám bránit tím, že by debilního exekutora vyhodili z 10 patra a ten by pak strachem celý posraný dokázal, že ho jeho vlastní blbost nadnáší jak modrého ptáka.
Ještě štěstí, že exekutoři nepříjíždějí s traktorem se zavěšenou ornou radlicí, jinak  by jejich podobnost s komunisty, kteří vystěhovaným kulakům ještě rozorali na jejích polích meze, bez ohledu na oprávněné protesty brečících koroptví a nasraných zajíců, byla téměř totožná, jelikož by na zmýlené adrese rozorali, co by se dalo, protože když dáš blbci do ruky nástroj, tak s tím nástrojem  posere co může.
A tak zatím co ve velkokapacitním parlamentu, který takové zákonové kočkopsy vymýšlí a schvaluje se bude slizoun Kalousek dožadovat přijetí reforem v součinnosti s pohřebním zákonem, jinak bude hlasovat pro nedůvěru sám sobě, tak na mnoha místech Česka bude docházet ke zcela stupidním situacím, kdy nadržený exekutor bude násilím vysvlíkat nějakou babu, která s exekucí nemá nic společného, aby ji olepil exekučním papírem vložky s křidélky.
Prostě žijeme v zemi nejen neomezených zlodějských a korupčních možností, ale i v zemi zcela neomezených debilních nemožností.
A tak rada na závěr, i když je stejně blbá, jak exekutoři a celý tento systém. Pokud jste si ještě za komunistů a poté za kapitalistů nakradli a nemáte od věcí účtenky, tak si je rychle obstarejte, jinak nikdy exekutorovi nedokážete, že věci patří vám a nikoliv dlužníkovi, který se na vaši adresu přihlásil na nějakém Národním výboře a nebo na sekretariátu uliční organizace ODS a nebo jiné velké strany, když vyplňoval svoje nacionálie pro přijetí do strany a budete v řiti jak Němcová.
Falešné účtenky na jakékoliv věci k nerozeznání od pravých vystavuje mafie v Palermu a v New Yorku a v Českém parlamentu.
Ovšem pro objektivitu je třeba uznat, že zákon o exekuci je potřebný, protože i na druhé straně, to jest mezi dlužníky žije obrovské množství vyčuranců, kteří se snaží se společností vyjebat, mají pouze invalidní důchod a miliony, nahrabané na podvodech na jiných lidech a na státu  jsou pečlivě psány na manželku(manžela), tak že vlastně je sponzorujeme my, daňoví poplatníci. Navrhuji proto, aby exekutoři používali speciálně vycvičené psy, kteří by hravě rozeznali citovou vazbu dlužníka k majetku a nebyly by třeba ani testy DNA, zda napadený je skutečným dlužníkem a nebo jenom obětním omylem. Jednoho znám osobně, jde o jistého Kubů z Bystré Vody, to je přímo prototyp vychcaného parazita.

Smutné konstatování starého Flašky na hajzlu v hospodě U kance Ferdy v Kozojedech:
Život beží jako jelen
do prdele byvše střelen,
sotva zbavíš pannu věnce
už je tady impotence!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.