Jak se za časů vedoucí úlohy ODS ve státě sháněli přeběhlíci

Jistě si mnozí z vás vzpomínáte, jak ODS, když potřebovala prosadit některý ze svých sračkovitých zákonů, tak většinou v té době neměla v parlamentu většinu ani se svými poskoky, většinou lidovci, ÚS  nebo TOP09 a proto vysílala své agenty do archívů, aby pátrala po zkompromitovaných poslancích, kteří se nějakým způsobem zapletli do komunistických kšeftů a nebo s nim vyloženě spolupracovali a poté pod pohrůžkou zveřejnění jejich přestupků (tehdy ještě neexistovaly přestupkové gestapa) je příměli ke kolaboraci, aby hlasovali v parlamentu pro jejich zločiny a dokonce ani neváhali k prosazení jednoho ze zločinu století, církevní restituce zneužít i právomocně odsouzeného poslance, který po splnění příkazu a odhlasování této sviňárny odešel  ze sněmovny ihned do věznice přihlásit se k nástupu trestu. Jako příklad, uvádím kauzy Snítilý, Melčák, Pohanka, Weis a další.

Nejvyššími státními orgány v Česku je Parlament, ve kterém jsou sdruženy ty strany, které při volbách od svých příznivců dostanou nad pět procent hlasů a Vláda. V minulých parlamnetech vládly vedoucí úlohou ODS, ČSSD, KDÚ-ČSL, TOP09, ÚS,ODA,VV, ZELENÍ a chyběli snad už jenom ČERVENÍ. . Tyto strany si šly navzájem po krku, jak pes po uzeném , přičemž úhlavními nepřáteli byli ODS, kteří mají přezdívku Modří ptáci a ČSSD , tak zvaní socani, zvaní Šípková Růženka , protože mají ve znaku růži.

Poněkud složitější to měli při svém vzniku modří ptáci, protože ti vznikli z mafiánského centra bývalých komunistů a dali si název Občanská demokratická strana. Téměř půl roku jim trvalo, než se shodli na logu strany, padaly takové návrhy jako krokodýl, krajta mřížkovaná, orangutan , vůl a další exotická zvěř, ale čirou náhodou jednou budoucí předseda této strany Topolánek snídal se svou souložnicí Talmanovou v trávě pod košatým dubem a najednou se mu na špičku nosu vysral pták. Když o tom vyprávěl na předsednictvu ODS , tak celé UV najednou jednohlasně proneslo, to je ono, my taky všechno posereme, tak budeme mít ve znaku ptáka. Hnojař Tlustý , který jako jediný přiznal, že když byl u komunistů , tak tam nebyl z přesvědčení, ale proto , aby komunistům tak nějak zevnitř škodil, navrhl, aby do znaku byla použita Piccasova bílá holubice míru. Samozřejmě, že Piccaso okamžitě podal na ptákostranu žalobu k mezinárodnímu soudu a požadoval za zneužití svého díla sto miliard EUR. Tak to bylo příliš i na ODS a tak , když na celostátní sjezd ODS v Kocourkově přijelo celé UV v modrých svazáckých košilích, tak někoho napadlo, že v logu strany bude modrý pták. Teď už zbýval poslední krok, určit druh ptáka. Do úzkého výběrového řízení se nakonec dostala Křepelka a Včelojed , jelikož Kivi, který navrhl Říman byl sice vybrán jako nejkrásnější, ale po zkušenosti s Picassem se UV ODS obávalo reakce Nového Zélandu a tudiž tento byl se slzami v očích vyškrtnut. Nakonec byl stvořen pták neurčitého druhu, něco mezi vrabcem a kondorem a celý modrý, čímž bylo zažehnáno nebezpečí, že by si někdo stěžoval.

Socani to měli jednodušší, protože tato strana existovala už od roku 1919 a jediná otázka zněla, jakou barvu bude růže ve znaku mít. Naštěstí ODS už měla modrého ptáka, tak modrá růže nepřicházela v úvahu a tak se tam napatlal zelený list s červeným poupětem, přičemž nejvíce tvůrce socanského loga potrápily mšice. No a k těmto úhlavním stranickým nepřátelům se ostatní strany přidávaly podle toho, která strana zrovna ovládla druhý nejdůležitější státní orgán a to vládu .

V každém případě zářným příkladem, jak to v Česku chodí je aféra Čunek, která rozpoutala v parlamentu krizi, snad největší od Karibské krize v roce 1962.

ODS totiž společně s KDÚ a Zelenými stvořili nové reformní hnutí v Česku a pro jeho prosazení potřebovali, aby aféra Čunek byla smetena ze stolu a zmizela v propadlišti dějin. Proto se do celé aféry vložila zcela nová postavička a to nejvyšší státní zastupitelka, Joaneta Vesnická. Den před hlasováním o důvěře nového reformního hnutí v parlamentu totiž vyšetřovatel Probst hodlal Čunka obvinit a to prostě nemohla ODS dopustit a proto zatahala za nitky jak v loutkovém divadle a na scénu vběhla Joaneta Vesnická v převlečení za marionettu. Ta bleskově vyměnila státního zástupce Probsta za nového státního zástupce, Nikolaje Brežněva a ten dostal stranický úkol, zažehnat krizi a očistit Čunka. Na základě této výměny pěšce za pěšce , při konání velkých stran v parlamentu, předseda ČSSD Ignác Paroubek zatroubil k útoku a celá strana i s Paroubkem opustila jednací sál parlamentu a demonstrativně odešli na pivo do hospody U Fleků . A tak v jednacím sále zůstal jenom předseda Zelených Brusník s jihočeskou matkou Buchtovou a v klidu tak mohli plánovat invazi strany Zelených za podpory české buňky hnutí Greenpace do jaderné elektrárny Temelín, kde hodlají starými hadry ucpat chladící věže této elektrárny a tím ji odstavit z provozu.

Hromadný exodus socanů z jednacího sálu byl samozřejmě jen zastírací manévr a ve skutečnosti si celá strana vzala dovolenou, aby odjela na Kubu navštívit nemocného Fidela, kterému chtěli nabídnout rakety mořského přeletu KUBA-FLORIDA , jejichž hlavice by byly naplněny růžovými poupaty a nakažené antraxem. A to vše jako protest proti tomu, že Američani se zase chtějí vecpat do Česka s nějakým přiblblým radarem.

Potom ještě v sídle parlamentu zůstala dvojice přeběhlíků Melčák a Pohanka, která se zamkla na záchodě pro ženy a prohlásili, že již nebudou nikde přebíhat a celá krize je jim šuma fuk. A jako poslední tam zůstala osamocena Josefína Talmanová, která si sama sobě kladla interpelace a sama si na ně odpovídala a to ohledně těhotenských příplatků a znovuzavedení pastelkovného , až její syn Nicolas, který bude představovat zcela novou generaci UV ODS půjde v deseti letech do 1.třídy.

Když se redaktor Demokratických drbů Josef Orel zeptal nejvyšší státní zástupkyně Joanety Vesnické, proč došlo k výměně stáního zástupce a rovněž k výměně detektivů , kdy do aféry Čunek byl nasazen světově známý detektiv Jan Vyskočil, známý pod pseudonymem Janek Vyskoč, tak Joaneta Vesnická odvětila.

” Došlo k novému castingu, kterého se zůčastnilo celkem pět set státních zástupců z celé Evropy a USA nám dokonce nabídly poslat do výběrového řízení spolu s radarem deset nejvěhlasnějších státních zástupců a na základě tohoto nového výběrového řízení obálkovou metodou byl nakonec ve finále vybrán státní zástupce Brežněv z Vysočiny.”

UV ODS totiž s hrůzou zjistilo, že první výběrové řízení totálně podělal Dalík, který do obálky pro státního zástupce Probsta místo deseti melounů omylem zasunul technologický postup na pěstování prorostlých kořenů mandrovníkových porostů na Svatojánském vršku a Probst se nesmírně rozčílil .

“Postarám se o vydání Čunka k Cikánskému lidovému soudu, kde bude souzen za to, že v převlečení za instalatéra vnikal do Cikánských  bytů ve Vsetíně a tam jim kradl finanční přebytky ze sociálních dávek ,” začal vyhrožovat Probst .

A detektivovi Šoustalovi zase Dalík omylem do obálky místo dekretu na vilu v satelitním městečku, zasunul vyúčtování zisku z prodeje topných olejů jako nafty , které jeden z členů vlády z ODS Kočárník pečlivě uschoval do korupčního fondu ODS v jejich trezoru v Union bance.

“Kurva, oni si snad dělají srandu ,” málem zkolaboval Šoustal a rozhodl se , že Čunka usvědčí i z toho, co neudělal.

Proto byl vyhlášen nový casting, který probíhal v sídle vlády ve Vrabcově akademii , kde za přítomnosti UV ODS a státního notáře již Dalík rozdával ty správné obálky. Samozřejmě, že jednu modrou obálku obdržela i nejvyšší státní zástupkyně, Joaneta Vesnická se znakem chcíplého modrého ptáka a navoněnou od Diora.

“Dalíku, ještě jednou to tak zdupeš a bude z tebe kotelník !” seřval Dalíka gauner Íčko.

“Já už si dám pozor pane ministře,” sliboval Dalík a Íčko se zamyslel, jestli tím myslel přerušovanou soulož.

Na Svatojánský vršek pracující ze všech společností s rozumem omezeným zasílají petice, ve kterých tvrdě odsuzují zrádce z ČSSD /Česká pošta při doručování těchto petic totálně zkolabovala a na pomoc s dovozem petic musela být povolána armáda/ a soudruh Bém, který po svém výstupu na vrcholek Řípu bez kyslíkového přístroje a bez doprovodu Šerpů je plný elánu , dokonce na protest proti zrádcům socanům vyhlásil v Praze sobotní brigádu pracujících dělníků, rolníků a nepracujících majitelů s.r.o., která zasadí zrádné ČSSD smrtelný úder.

” Ukážeme těm proradným socanům a komunistům, že my to myslíme s blahobytem občanů Česka smrtelně vážně a poctivou prací rozmetáme jejich destruktivní útoky na Čunka a tím na vedoucí úlohu ODS v Česku,  zasáhneme je naší ocelovou pěstí a kdyby to nepomohlo, tak je umlátíme modrým ptákem ,” horlil Bém a štěkal organizační příkazy vlevo, vpravo.

Reportér Josef Orel tuto brigádu natočil do večerních zpráv soukromé televize Príma Nova kterou vlastní bývalí bolševičtí Židé a opravdu se elánu zadarmo pracujících brigádníků nestačil divit. Na náměstí Svatého Václava šedesát nákladních Tater přivezlo ruční nářadí od firmy Bosch, které si stovky brigádníků v modrých košilích rozebraly a s nářadím na ramenou během této sobotní brigády stokrát obešli celé náměstí a za zpěvu budovatelských písní jako Leť, modrý ptáku, leť, dej socanům čichnout naši železnou pěst, tak při jedné obchůzce náměstí dokonce sebrali deset papírků a dva použité prezervativy, které pak demonstrativně odhodili do kontejneru . Celá protisocanská akce přilákala na náměstí desetinásobek obvyklého počtu zahraničních turistů, kamery vrčely a turisté nadšeně vykřikovali ve sto padesáti jazycích, že takovou krásnou jízdu králů v modrých krojích ještě neviděli ani v Hluku na Jižní Moravě.

“Vidíš, já jsem ti předsedo říkal, že to bude smrtelná rána socanům ,” lísal se na Svatojánském vršku Topolánkovi Bém , “Paroubek z toho byl tak vyvalený, že se dokonce kvůli tomu rozvedl a znovu oženil .“

“Tak to zorganizuj každou sobotu, však naši straničtí členové jsou kovanými soudruhy a určitě neodmítnou,” podněcoval iniciativu u Béma Topolánek  “a všem podnikatelům vyřiď, že svým uvolněným dělníkům za tu sobotu vyplatí desetinásobek průměrné mzdy, jenom mě sere, že všichni rolníci už jsou soukromníci a ti se nám na brigády vykašlou, jedině že by jsme jim slíbili, že budeme na Svatováclavském náměstí rozorávat meze.“

“Jenomže turisté a socani neví, že se nám během té sobotní brigády ztratilo skoro všechno nářadí a dokonce i jedna nákladní Tatra,” lkal Bém, “škoda je skoro deset milionů “.

“Tak ať Íčko rozjede vyšetřování, ale nenápadně, nikdo se to nesmí dozvědět,” přikázal Topolánek a pokračoval,  “deset milionů je prkotina, to nakrademe zpátky jedna, dvě, ale politické vítězství celé akce je nedocenitelné, tak neumí oblbnout lidi ani v Severní Koreji ,” konejšil Béma Topolánek.

“Dobře předsedo, já to rozjedu tuto sobotu znovu, ale už žádné nářadí nevydám, půjdeme do lesa sbírat chrastí, tam žádné nářadí nebudeme potřebovat, akorát zápalky na rozdělání ohně ,” ujišťoval Topolánka Bém.

“Jak do lesa, co to meleš, vždyť tam vás nikdo neuvidí a celá vaše brigáda bude na hovno. To se musí na veřejném prostranství dělat, jako že brigádníci dělají ze všech sil a přitom by mohli vykřikovat kapitalistická budovatelská hesla, tak jim vydej nějaké nářadí, co je k odpisu, a ať jim to přiveze Jura Hnůj na žebřiňáku a zapřáhne koně, ty si určitě ukrást nenechá,” rozhodl Topolánek strategicky.

A tak na Svatojánském vršku bylo rozhodnuto o strategickém boji proti socanům pomocí sobotních brigád členů ODS při smetání spadaného listí na Letenské pláni . Je ale zajímavé, že tehdejší vláda za předsednictví ODS si dokáže pohlídat čas, když chce. Zatím co v případě zločince Krejčíře celé UV ODS tvrdě vyspávalo po opici po rautu s americkým presidentem Billem Buschem a zapomněli napsat do JAR tamní Veřejné bezpečnosti, ať ho šupem na lvu nebo na leopardu pošlou do Česka, kde ho čeká za jeho zločiny spravedlivý trest, v případě Čunka si zřejmě nastavili atomové hodiny, aby nezaspali, protože zítra by už bylo pozdě.

Je na členech ODS prostě vidět komunistický dril a preciznost a svojí precizností známi Němci jsou v tomto za ODS padesát let pozadu. Kdyby Pospíšil z vlády poslal do JAR poštovního holuba se vzkazem , tak ten by byl už dávno v Česku. V tomto případě je v Česku z Krejčířovy kauzy pořádný smrad a ministr vnitra Íčko lhal, až mu z našpulených pysků tekly modré sliny.

Televize SMRTPZ Príma Noha natáčí seriálový pořad Pravda nebo lež ? a první příběh se jmenuje VLAK .V jednom nejmenovaném českém městě v Praze byl vypraven speciální vlak s reformním hnutím a cestujícími byli Topolánek, Lenin, Stalin a Brežněv. V jednom privatizačním tunelu, kterým vlak projížděl, některý z těchto raubířů zatáhl za záchrannou brzdu a začala mela. Lenin začal střílet ze samopalu vzor 63 rychlostí dávek sto devadesát za minutu a Stalin na něho začal řvát, “nemůžeš sakra střílet trochu rychleji !” Brežněv začal hulákat, že až se vlak rozjede a vyjede z toho posraného tunelu, tak tam bude čekat sovětský obrněný transportér, do kterého se vleze až šest set členů KSČM a nechá všechny ve vlaku postřílet, tak jenom Topolánek byl naprosto zticha a ani nedutal. Najednou Stalin zařval na Lenina, “přestaň střílet ty blbče a pojďte se všichni podívat ! ” Všichni se nahrnuli do okna a viděli, jak tunelem ve tmě peláší Topolánek, kolem něho obrovská modrá záře a něco nese na zádech. V tom Lenin zařval, až všichni ztuhli, “do hajzlu, on mě ten šmejd ukradl batoh s komunistickou reformou i z Dzeržinským !”

Je na divákovi, aby rozeznal, jestli se jedná o pravdu nebo lež a my dopředu prozradíme, že tento příběh se opravdu stal a to předevčírem na trati Praha hlavní nádraží-Holešovice.

Předseda ČSSD Ignác Paroubek vzkázal po uklizečce jednacího sálu v parlamentu, že socani přestanou trucovat, když nejvyšší státní zástupkyně, Joaneta Vesnická urychleně nakluše do jednacího sálu a tam vysvětlí přede všemi kroky v aféře Čunek.

“Vyřiďte jí, že jí rozsápeme na cucky , možná, že ji všichni i znásilníme a to dokonce i Ráth, který je vyšoustaný na pět let dopředu ,” kladl Paroubek uklizečce na srdce.

Když se nejvyšší státní zaměstnankyně Vesnická prodrala klubkem novinářů z deníku Stará fronta včera, dnes , zítra, v sobotu večer a v neděli ráno ráno zadním vchodem do parlamentu, tak vypadala jak Viktorka u splavu a nahoře bez , protože ti ji nechtěli za žádnou cenu pustit, až jím odpoví na všechny otázky, ovšem Vesnická již neměla dostatek času , aby se upravila a takto oškubaná vstoupila do jednacího sálu parlamentu , aby vyprávěla o svých krocích.

Předseda ČSSD Ignác Paroubek celý brunátný vyskočí z lavice a tvrdě udeří na Vesnickou, zálibně pozoruje její obnažený hrudník:

“Tak já vám soudružko Vesnická něco řeknu, jsem přesvědčen a se mnou i moji druhové ve zbrani, že celá výměna státního zástupce a detektiva byla na politickou objednávku . Zjistili jsme, že tato politická objednávka byla napsána na psacím stroji Consul a to perličkovým písmem a má číslo jednací 1/Ch/2007 . Objednávka sice obsahuje všechny náležitosti, které platná objednávka má mít, to je datum, číslo objednávky, druh objednaného zboží, termín plnění a cenu za plnění objednávky, ale naše strana ji absolutně nemůže akceptovat!” hřímá na Vesnickou Vohroubek.

“Já vám soudružko Vesnická zopakuji,co vy asi nevíte, že !

1, Čunek je obviněn z trestného činu korupce. Jinde ve vyspělé zemi jako je Antarktida by takový politik odstoupil hned ten den, kdy by byl obviněn a třeba na Nové Guinei by místní náčelník rezignoval do hodiny.

2, Případ standardním způsobem vyšetřuje státní zástupce a detektiv a dozoruje ještě vyšší státní zástupce, navíc mimo Vsetín, což je vylučuje z podjatosti.

Až potud vše standardní.

A co se stane ?

3, Vyšetřování je u konce , na Čunka má být podána žaloba.

4, Den před podáním žaloby do případu vstupujete vy, soudružko Vesnická a případ odebíráte jak státnímu zástupci, tak detektivovi a předáváte celý případ Brežněvovi , nějakému bolševikovi z Ruska , který tak nanejvýše ovládá dějiny VKS/b.

5, Nato předseda vlády Topolánek v prolhané televizi Nova , která lže jak když tiskne i když třeba vysílá pravdu, prohlašuje, že Čunka odvolá, pokud na něho bude podána žaloba.

To bude kdy, ptá se nyní určitě zcela zblblý občan Česka. A já říkám, NIKDY, ” hřímal dále Paroubek.

Joaneta Vesnická si zakryla hrudník deštníkem a začala vysvětlovat kroky.

“Pokud dojde k politické objednávce, tak je vždy vyloučena veřejnost a politickou objednávku doručí vždy člen politické strany, která politickou objednávku vystaví. Tento člen se představí jako státní orgán a k tomu účelu má vždy vystavenu falešnou průkazku státního orgánu. Jedná se vždy o člověka neurčitého stáří a neurčitého pohlaví i když už dvakrát se stalo, že politickou objednávku vyřizovali cvičení orangutani. Na nejvyšším státním zastupitelském úřadu pak zkontrolujeme náležitosti politické objednávky, v objednávce musí být uvedena strana, která politickou objednávku vystavila, množství a druh úkonů, termín dokončení a cena úplatku. Potom se uzavře mezi nejvyšším státním zastupitelským úřadem a objednávající stranou smlouva o smlouvě budoucí a potom nejvyšší státní zastupitelský úřad provede kroky. Kroky jsou většinou v tanečním rytmu, někdy je to samba, valčík, polka a jednou náš nejvyšší úřad dělal kroky v rytmu Letkisu. V žádném případě ale nesmí být kroky, které se v politické objednávce dělají delší než 75 cm, protože pak už se jedná o servilitu a ta je Evropskou Unií tvrdě trestána, (nejvyšší státní zastupitelský orgán může být v tom případě vyloučen až ze čtyř politických objednávek) . V případě aféry Čunek ale tento standardní postup nebyl a tudíž nemůže jít o politickou objednávku, navíc do celé aféry již strká rypáky celá široká veřejnost.”.

Po tomto vysvětlení svých kroků si Joaneta Vesnická uhladila pomuchlanou sukni a s deštníkem, kterým si kryla dmoucí hruď, hrdě odkráčela k domovu.

To je ale samice !“ vzdychl si dopisovatel japonského deníku Má Ho Jako Kyj, když uviděl Joanetu Vesnickou vycházet z parlamentu nahoře bez.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.