Obecní volby 2018 on line

 

Obecní volič v Kundomíně zdraví při příchodu do volební místnosti volební komisi

Tak nám nastal požňový a pošvestkový čas a konečně došlo k tomu, na co čeští politici čekali jak na smilování Boží, čas regionálních voleb nezralých. Ano, je to těžké, stát před plnými koryty celý rok, které jsou přikryté plachtou a nesmět ty plachty z těch koryt odhrnout, nuž konečně se dočkali. Volby dle mého názoru dopadnou úplně jinak, než předpovídala stará vědma Pačesová ze skleněné koule a než předpovídaly zkorumpované průzkumné agentury včetně průzkumných naftových vrtných souprav.
Jak tedy volby probíhaly:
Den první:
14:00 otevírají se všechny volební kadibudky, pouze v Kundomíně, volebním obvodu 10200 předseda místní volební buňky posílá všechny do prdele, protože nemůže otevřít zámek od místní požární zbrojnice, kde byly volby určeny, jelikož v obvodu už 60 let nehořelo a hasiči tudíž neměli žádný výjezd a zámek mokrým ovzduším zkorodoval.
“Kurva, že jsem se na to dal, měl jsem se na předsedování vysrat a mohl jsem klidně sedět v hospodě a neviditelnou rukou trhu zvedat půllitr pěnivého moku,” klel nespisovně nasraný předseda.
V Ústí nad Labem se do deseti volebních kadibudek začali v šestistupech cpát cikáni a po volení komisi požadovali 100 korun za vhození lístku do popelové urny.
” Boha jeho, ak nám tie peňaze nědáte, podrežem vás ako prasce,” hrozili nedočkaví cikáni a jejich děcka začaly na volební komisaře třílet z praku.
“Jestli nepřestanete střílet z toho praku, tak v pondělí zajdu do školy za ředitelem a dostanete dvojku z chování,” začal na mladé cikány řvát předseda komise Culíček. Jeho výhrůžka způsobila mezi cikáňatama nebývale veselí a ke střelbě z praku ještě přidali házení šutrů po volební kadibudce.
“Pán prededatěl, vy by ste bol taký hodný a išiel za tým riaditělom sa primluviť za tie naše fakany, aby im polepšil na známke z chovania, veď oni zatial stále majů z chovania najlepšiu známočku čtvorku a keby sa polepšili na dvojku, tak by mohli aj studovať a za odvolenie nám stačí aj peděsiaťkorunačka” obklopily předsedu cikánské matky a zdálo se, že ho okamžitě znásilní.
” Je tam praporčík Debilník, ihned přijeďte, cikáni nám demolují volební kadibudky, nějaký blb jim nakukal, že za odvolení dostanou stovku, už to vidím, jak se za chvíli přihrnou černoši, že jim někdo slíbil za odvolení pětistovku a nakonec se tady začnou kapitalisti dožadovat tisícovky, naštěsti lidé jsou rozumní a nic po nás nechtějí,” zoufale do telefonu požadoval policejní pomoc předseda místní volební kadibudky Culíček.
“Ještě to chvíli vydržte, jen co seženu těžkooděnce a máme sebou vzít i psy?”
” No psy raději ne, protože ti cikáni jsou tak rozzuřeni, že by jste o ty psy mohli přijít, protože by je pokousali a ti by pochcípali na vzteklinu.”
V Bystré Vodě přišel do kadibudky urostlý muž, vešel za plentu, za půl hodiny vyšel, rozevřel baloňák, pod kterým už nic neměl a na vyvalené baby z volební komise zařval ” kuk na ptáka,” načež kromě korpulentní zástupkyně volební buňky Jalovcové ostatní omdlely.
Jalovcová ovšem neztratila duchapřítomnost a posměšně prohodila, ” co to tam máš pod pupkem za žížalu,” čímž pedofila konsternovala natolik, že ten zařval,” naval lístek číslo 6″, který hodil do urny a zbaběle prchl z volební kadibudky směrem k Neumětelům.
Panika začíná ve volebním okrsku číslo 11456 v Jetelišti , kde se volební komise nemůže dopočítat už odvolených občanů, “sakra, máme tady registrovaných 126 voličů a už jsme rozdali 428 obálek, co se to sakra děje,” perlí se na čele pot pokladníkovi místní volební buňky Šeříkovi.
“No co, nevšimli jste si, že čtyřicetiletému Prdlavcovi , který je poprve u voleb se volení tak zalíbilo, že v převlečení už přišel volit 260-krát?”
” A kde bere ty převleky?”
” Převleky mu půjčují transvestisti z místního baru U Vagíny s.r.o., ale je zajímavé, jak se ten šmejd naučil rychle chodit na jehlových podpatcích a taky jsem se divila, kde se tu o voleb najednou vzaly Madonna, Cher a Lady Gaga ,” zavrtěla nevěřícně hlavou volební komisařka Pšoukavá.
V Kozomíně se ve volební kadibudce objevil baron Lichtenstein z Orlíka, dlouze si volební lístek prohlížel, pak odešel za plentu, přičemž volební komise byla tak zabraná do rozboru zvýšení důchodů, že si vůbec nevšimla, že baron nevyšel a až večer o půlnoci ho tam objevila spícího uklízečka Mňoukavá a tak se lekla, že z toho leknutí málem přišla do jiného stavu.
“Pomóc, on je mrtvý,” vyběhla na náves a tloukla holí smetáků na okna.
Když do volební kadibudky vběhli vyplašení a rozespalí občané, tak je přivítal vyspalý baron a začal je uklidňovat,” nyc se nedeje, vidýte, že su fyt.”
V Kundomíně zvědavá bába Udivená, když vyšla ze svého dvorku a uviděla u Obecního úřadu frontu, okamžitě utíkala do svého domečku pro tašku a celá zadýchaná se postavila na konec fronty a okamžitě začala vyzvídat, “co tam prodávají , kdyby tak měli levné banány za 9,98, tak si jich koupím deset kilo,” loudila informace po nahluchlém stařečkovi Dudlíkovi, který stál na konci fronty.
” Co žíkáte, že tu lidi nadávají, no žíkali mě, že tu jsou voli, tak se na ně du podívat,” odtušil bezzubý staříček.
“No volební účast je pěkná, vykopu z volební kadibudky po odvolení 25 lidí za hodinu,” říká reportérovi nočníku Stará fronta včera, dnes a zítra volební komisařka Špendlíková na Konpišti, zatím co člen komise Jedlíček se za stolem silně nudí jelikož má přidělené voliče na písmena A až F a nadává, ” do prdele, tady se všichni jmenují od H do Z , kdybych to věděl, tak jdu na pivo.”
“Já se jmenuji Bubeníček, tak jestli chcete, tak vám to odvolím,” nabídl se okamžitě Jasánek z Fronty a Jedlíček se celý rozzářil, “to by jste byl pane novinář moc hodný, aspoň mě chlapi v hospodě nebudou vyčítat, že jsem byl v té volební komisi na hovno.”
V Pičíně došlo k fau-paux, když volič Jelimánek přinesl volební lístek, který měl na čtyřech místech propíchnutý a u jmen visely čtyři slepičí kroužky na niti.
” Proboha, pane Jelimánek, co to má znamenat, to nám do urny v žádném případě nemůžete vhodit,” chytala se za hlavu komisařka Soplová.
“Jak nemůžu, vždyť i v televizi říkali, že se někteří kandidáti mají při volbách kroužkovat,” nedal se Jelimánek, “a já přece slepice vždycky kroužkuju plechovými kroužky, si myslíte, že jim na lístek budu dávat zlaté snubní prstýnky, já nemám na rozhazování!”
“Ale to bylo myšleno, že je zakroužkujete perem a u čísla nakreslíte kroužek,” vysvětlovala trpělivě Soplová.
“Tak to bych si udělal ostudu, já jsem měl vždycky z kreslení pětku, možná bych svedl čtvereček, ale kroužek v žádném případě.”
V zahraničí jako první odvolili na českém velvyslanectví v Brazilii členové indiánského kmene HU-HU z Amazonie v čele s náčelníkem Zeleným Bidlem.
” Vy máte české volební lístky,” zeptal se náčelníka reportér Ohníčku.
“Ano, když čeští příslušníci ODS zakopávali prorostlé kořeny zločinu české státní správy a byli nuceni tyto kořeny vést přes naše území, tak nějaký Kubice nám za to nabídl volební lístky místo dolarů, no a my jsme samozřejmě využili té příležitosti si nanečisto vyzkoušet způsob evropských voleb, který je dle našeho názoru příliš komplikovaný, kdyby volili našim způsobem a to jednorázovým rozhodnutím rady starších, tak by ušetřili stovky milionů,” odvětil náčelník.
Na prvovoličkách je vidět zvláštní chvění chřípí, když vstupují do volebních kadibudek a některé při vhazování lístků do urny prožívají silný orgasmus a některé hlasitě vzdychají a vykřikují v oblouznění, “miláčku, už jsi tam?!”
“Tedy , když jsem vhazovala do urny lístek s číslem 199, tak jsem prožívala tak silný orgasmus, že mě samovolně praskla panenská blána,” svěřila se nám 18 letá prvovolička Šeherezáda, takto Anča Jalůvková ,” ještě štěstí, že můj 86-letý snoubenec, podnikatel Močůvka je už téměř slepý a neschopný pohlavního styku, čímž nehrozí nebezpečí odhalení o svatební noci, že už nejsem panna, jinak by do přemanželské smlouvy napsal, že po jeho smrti dostanu hovno.”
A tak se v několika tisících volebních kadibudek odehrávají malé i větší trapasy, někde se stojí fronty, jinde volební komise z nudy hraje mariáš, ale jediné fundované rozbory, jak volby dopadnou jsou pouze v hospodách, kde po šestém pivu každý by dokázal z fleku vykonávat funkci starosty a dokonce senátora, jedině v čem mají pivní příznivci pravdu, že zloději patří za katr a že je bordel, že za 28 let se podařilo zavřít akorát bábu Švidravou, která v Konzumu pravidelně kradla tabulku čokolády a ať se nikdo nediví, že stát je rozkradený do pětihaléře. Jaké bude ráno vystřízlivění těchto politických odborníků, se dovíme po druhém dnu, který vám přineseme on-line.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.