Komedianti, režiséři a národní umělci.

Proti komediantům, kteří se věnuji tomu, čemu mají a to hraním a bavením lidí nic nemám, ale jsem alergický na komedianty, kteří se serou do všeho, po čem jim je hovno a hlavně do politiky. Všichni ti Kocábové, Černí, Bílí, Topferové, Stropničtí,Kollerové, Dusilové a další komediantští idioti ať už s těmi svojími slintajícími sračkami jdou do prdele, protože když je vidím někde na obrazovce, tak okamžitě zvracím. Chápu, že jako slouhové vládnoucí moči dobře slouží jako hlásné trouby, jelikož jsou známější než třeba starý Flaška z Kozojed, i když ten má třikrát tolik inteligence a přitom byl pouhým ošetřovatelem vepřů, než tito absolventi údajně vysoké školy, kteří si myslí, že sežrali všechnu moudrost světa, ale ti tak nanejvýše žerou ideologické pomyje převlečených bolševiků, nic víc. V žádném oboru lidské činnosti v Česku jsem nepoznal servilnější a pokrytečtější lidskou chásku, než jsou komedianti, možná by jim mohly konkurovat akorát Žižkovské ženy, které v kalhotkách při 0 stupních Celsia v prvomájovém průvodu za komunistů na Letné vykřikovaly, více píce republice, to je naše agitace. Po hadráku v r.1989 neustále v bulvárech čteme , jak se všichni komedianti bijí v prsa, že ONI a všichni jejich příbuzní byli ve třetím odboji, kde škodili socialismu i bez lidské tváře jak mohli, podpalovali stohy sena nově tvořeným JZD, přenášeli do velkokapacitních vepřínů virus červenky, jak se nemohli dostat na studia a jak STB šikanovalo jejich rodiče, prostě každý komediant byl odbojářem, přičemž paradoxně téměř všichni byli aktivními spolupracovníky STB a práskali vzájemně na sebe i to, co o sobě nevěděli a teď jsou z nich zase Sluníčkáři, kavárenští povaleči, hate free a Havloidi, nesmiřitelní odpůrci Ruska a Putina a když jejich idol Khárl von Banhof z Orlíka nebyl zvolen presidentem, tak manifestačně vyhrožovali, že odejdou do Boubínského pralesa a tam spáchají hromadnou sedbevraždu vypitím pančovaného chlastu a neustále nasírají obyvatelstvo Česka svými slintajicími sračkami o významu USA na světový mír.

Když jsem byl malý piskoř na počátku 50tých let minulého století,přijeli k nám do Kozojed komedianti, nevím, jestli to byli už tenkrát zasloužilí umělci, ale jeden fakt jim slouží ke cti, že nás, malé a blbé děcka neoblbovali politikou. Dnešní komedianti jsou schopni vecpat zločiny komunismu i do Prodané nevěsty a divím, se, že ještě nenatočili třeba pyčovinu 30 případu taxikáře Kubici. Představení se uskutečnilo v sále hospody U kance Ferdy a dospělých bylo na představení dokonce víc, jak děcek i když zrovna probíhaly žně. Tak jsem urval místo v první řadě a spolu s ostatníma piskořama jsme s vyvalenýma očima čekali co se bude dít, protože komedianti před programem slibovali možné i nemožné, spíš to nemožné, třeba strkání meče do krku a do řiti,hašení ohňa uzavřením huby a tak když začal program, ani jsme nedutali. No a jedním z bodů programu byla hypnóza a co čert nechtěl, hypnotizér si jako cvičný cíl vybral právě mě. Tak jsem celý rozklepaný vylezl na jeviště, na kterém o sobotách vyhrávala při tanečních zábavách místní kutálka, chlap jak hora mě vtlačil do židle, otočil mě i se židlí zády k diváctvu, které ani nedýchalo a začal mně šermovat rozevřenýma prstiskama do V ( teď si uvědomuju, odkud ten blbý zvyk roztahovat prsty do V)  kolem ksichtu a cosi u teho syčál a prskál, že jsem byl celý od slin, pry usni figurante a spi až do probuzení. Ale chlap měl smůlu, my děcka jsem měli zrovna prázdniny, tak jsem byl dorůžova vypaný, chlap se kýval jak Topol ve vichřici, prstama mě neustále útočil na moje oči, až jsem mě obavu, že mě je vypíchne a já jsem mu bezelstně poradil, ať toho nechá, že mě neuspí, ani kdyby mě praštil palicí po hlavě a tak když s tyma rozevřenýma prstiskama tancoval kolem mě, tak jsem se za ním točil  na židli jak holub na bání, obecenstvo už se začalo docela dobře bavit a ozval se i potlesk, který ale zřejmě patřil mně a trvalo dobrou půlhodinu, než zasloužilý umělec pochopil,  že tudy cesta k mému uspání nevede..

Tentokrát chlap svoji plešatou lebeňu mi strčil až do huby a zasyčál,“kurva smrade zavři oči a dělej že spíš,“  no a jelikož jsem byl slušně vychovaný, že mám poslouchat starší, tak jsem pevně zavřel oči, chlap se mnou vítězně smýkl i se židlí a otočil mě k divákům a zavřeštěl, „vidíte, figurant spí jak zabitý a já si s ním teď můžu dělat co chci“ a já abych potvrdil jeho umění, jsem dokonce začal chrápat. Jenže při tom chrápání se mi v levé nosní dírce jak na potvoru utvořil sopel a jelikož tehdy takové kraviny jako kapesník nikdo z nás nepoužíval, stačil nám lopuchový list, tak jsem udělal, čemu jsem by navyklý, i se zavřenýma očima jsem si palcem ucpal pravou nosní dírku, otočil jsem hlavu do boku a pořádně jsem zatlačil, bohužel jsem měl zavřené oči a dělal jsem že spím, tak jsem neviděl, jak sopel o velikosti kopacího míče přistál zasloužilému umělci na gatích pravé nohy přímo nad kolenem.

Patrně chtěl se mnou provést nějakou sviňárnu, asi abych pomalu stoupal ke stropu, či co, ale já jsem ho svým extempore zaskočil tak, že se mnou zasloužilý umělec smýkl opačným směrem a zavrčál mně do ucha, „okamžitě vypadni smrade a utíkej říct rodičům, že mě zaplatí gatě.“

Ovšem tím mě nikterak nezastrašil, protože kdyby přišel k nám dom, tak by ho tata vykopl přímo na Měsíc a byl by návštěvníkem Měsíce daleko dříve před americkýma soudruhama, kteří u toho řičeli něco o malém skoku, ale přitom o velkém, čili každý si mohl představit skok různě dlouhý a experti se dodnes přou, zda mají Armstrongův skok zapsat do tabulek, jako světový rekord ve skoku do dálky.

Tak jsem z podia seskočil jak veverka a sedl jsem si důležitě na svoje místo a ostatní děcka okamžitě přestaly sledovat program, při kterém had o velikosti užovky, údajně nějaká anakonda ,právě škrtila milenku zasloužilého umělce a začaly se mě vyptávat, „ty jsi fakt spal a zdálo se ti něco?“ „a dýchal jsi při tom spaní?“ a mi okamžitě bleskl hlavou nápad, že vlastně tu hypnózu můžu využít a nikdo mi nedokáže, že lžu, jak když tiskne.

„No jejda, to by jste čuměli piskoři, zdálo se mi, že jsem byl v nějaké rajské zahradě, už nevím přesně jestli to byl družstevní sad a tam mrdal pod švestkou Kubů Holubce a nahá, budoucí kurva Borovičková  mlátila Kubů kyjem na mamuty po té jeho debilní hlavě a řvala, že ona má před Holubcem přednost. No a cigánka Janyuková žrala jablka poznání a při tom přikusovala hadí hlavu jak jednohubky.“

„Já jsem ještě nikdy nikoho nemrdál!“ začal pištět Kubů, jelikož teprve ve třiceti letech začal mutovat a teprve když mu jeho stará začala sypat Kašubovy děcka, tak pochopil význam mrdání a tehdy  nevěděl o co jde, a hned se ozval nasraný hlas starého Veverky, „do prdele, přestaň mně tady pištět do ucha jak komár, tebe ty smrade měli hned po narození utopit jak kočku, protože z tebe bude pořádná svině,“ a ani netušil, jak pravdivá budou jeho prorocká slova.

„Ty vole, to jsem nevěděl že Kubů je buzerant, že je udavač, tak to víme všichni,“ valili oči ostatní děcka.

No a jak Kubů dospěl, tak za zdravotním střediskem v Bystré Vodě, vedle kterého bydlí ve své pastoušce si instaloval na zeď ceduli “ tady mrdám jenom já, jen jinochy do 20 let!“ no a děcka mu našoustal bezdomovec Kašuba.

Mně samozřejmě šrotovalo v hlavě, kterému dalšímu hajzlovi se pomstím, když jsem zaregistroval, že za náma v druhé řadě sedí kulak Mikulášek, ale už bez krav a bez chléva, protože mu to všechno komunisti zabavili, dokonce i hnůj a ten starý hajzl dělal hlídače v družstevním sadu a honil nás s čaganem, když jsme tam chodili krást třešně, tak jsem začal nahlas vykládat, že to bylo slyšet až ve výčepu  „a představte si, že jsem tam viděl ještě starou Mikuláškovou, jak ji tam mrdá okresní tajemník strany Doleček a stará Mikulášková u toho sténala a vykřikovala, soudruhu tajemníku, vy jste tak mocný!“, pak byla slyšet ohromná rána, jak Mikulášek odkopnul židli a vystřelil ze sálu jak Vostok a baby na návsi se potom divily, že neviděly starou Mikuláškovou u řezníka Jelítka už 14 dní, když tam předtím byla minimálně třikrát denně.

Samozřejmě jsem potom lhal až do puberty, co všechno jsem viděl v hypnóze, všichni mi to žrali, dokonce jsem se trefil, že z Borovičkové, když dopěla, se opravdu stala kurva, Kubů, i když už má dospělé Kašubovy děcka, tak je pořád buzerantem a udavačem, cigánka Janyuková se díky sciálním dávkám a žraním jablek prožrala až na 180 kg netto, akorát dcera staré Mikuláškové vystudovala práva v Plzni za jeden rok.

Pokud by vám toto vyprávění přišlo podobné dnešním politikům a národním umělcům, typu Hřebejka, Brichty a dalších komediantů, tak vězte, že tentokrát to není podobnost čistě náhodná, ale hlavně politici za posledních 23 let hypnotizují voliče ještě debilněji, jak onen zasloužilý umělec v naší hospodě, jenomže nemají možnost voličům zasyčet do uší, „kurva volte pravici a dělejte, že volíte komunisty!“

Ale jejich poskakování v televizních kanálech a stokách před kamerami s roztaženýma pazourama, kterými demonstrují svoji nenažranost, daleko předčí srandovní křepčení zasloužilého umělce v naší hospodě.

Další zajímavý poznatek jsem zaregistroval, již od onoho mého vymýšlení po hypnoze, že kdo se hajzlem narodí, tak hajzlem zůstane až do smrti, sebranka v Bystré Vodě, jako Kubů, Borovičková, Janyuková, Holubec, Mikulášková jsou toho zářným příkladem. No a pokud vezmeme Klause,Dybu, Rumla, Kalouska, Langra,Kočárníka, Topolánka, Kubiceho, tak to byli hajzli, když ještě srali do plínek.


Kam jsme se dopracovali mlčením …             Na české dno…   

To bylo i za komunistů, že člověk, když už byl v nějaké funkci, tak si musel hlídat, aby se na pracovišti nezapletl s nějakou spolupracovnicí. Jinak to schytal při první příležitosti.

Dnes ministerský předseda odejde od ženy a čtyř dětí, zaplete se se svou sekretářkou, dá jí prostor, aby řídila téměř celý stát – a jeho poslanci a spolustraníci mu ještě tleskají.

Druhá vážná otázka je:

Jak si tito lidé v politice dávají funkce, podplácejí se trafikami se stotisícovými platy a premiér to ještě hájí a posuzuje, jako normální postup?

Co si máme myslet o projevech M. Kalouska, politického příživníka Marka Bendy, P. Nečase, kteří jsou tento průšvih ochotni kvalifikovat za banální a zapomínají na presumpci viny politika?

Potom v práci, když lidé vidí na nejvyšších místech tuto spodinu, mohou podobné praktiky přenášet do svého okolí. Když mohou oni….

Česko je na morálním dně. Masaryk se musí stydět a v hrobě otáčet.

Kdyby viděl ty poctivé ksichty, když mu dávají věnce na hrob, co by asi učinil…..

A co uděláme my všichni? Mávneme rukou?

Mávneme potom pouze nad sebou.

Všichni ji vlastně mohou poděkovat, že položila tuto lupičskou vládu, Kalousek, Nečas, Kuba, Bendl, kretén Benda, knihovnice namyšlená Němcová je jako Kabrhelová vždy má fiží u krku nebo mašli, šátek, Hanáková superodborník družinářka. Takže  všichni děkujme holce, co vařila kafe v Sokolově, kam to dotáhla a zbavila tuto zemi lotrů podvodníků a zlodějů, žel je jich víc a andělé nepřijdou. V které zemi se to podařilo konkubíně premiéra pana čistého, nejdříve svazáka, pak katolíka se 4 dětmi.  

Takže Jano Nagyová, díky ! 

Ty ses povedla !  Neznám zemi, kde by taková NULA  položila vládu !


A do posranců jak když střelí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.