Jak si žerou parlamentní prasata aneb informace na poblití

Obyčejný člověk pracuje obvykle 8 hodin, záměrně říkám obvykle, protože zas až obvyklé to není, jelikož převlečení bolševíci co by majitelé s.r.o. nutí demokraticky lidi makat i 12-16 hodin bez proplacených přečasů, ačkoliv zákoník práce říká jednoznačně, pracující může pracovat 12 hodin denně a mezi směnami musí mít 12 hodin volno na odpočinek, myslíte, že to nějaký mamonář vlastnící s.r.o. dodržuje, těch je jak šafránu a se zákoníkem si vytírají prdel . Po 4,5 hodinové šichtě má ze zákona nárok na přestávku. S přesným dodržením 30 minut musí rychle najít restauraci nebo hospodu s dobrým menu, aby se rychle nasytil a ihned se vrátil zpět na pracoviště. U poslanců je to jiné. Ti si mohou jít na svačinku, na oběd, nebo na večeři kdykoliv uprostřed jednání nebo po vyhlášení přestávky určené k obědu a spícímu Švancenberkovi donese žrádlo na stříbrném podnose sluha. Poslanecká kantýna praská ve švech. Žádný zaplivaný bufet, jídlo na “stojáka“ nebo pach rozteklého levného oleje. Jídlo se podává v míšeňském porcelánu, skleničky z dnes již uzavřených skláren cinkají a příbory se třpytí novotou. Prostředí útulné jako v luxusní restauraci s pěti hvězdičkami. Poslanecká kantýna je otevřená každý všední den od 7.30 do 19.00, v pátek jen do 16.15 nebo při mimořádných zasedáních do pozdních hodin. A jak vypadá jídelní lístek?

 

Název pokrmu, pití

cena

běžná cena

hovězí vývar,těstoviny, zelenina

3.-

30.-

150 g – vídeňský guláš, knedlík

63.-

145.-

150 g – srbský vepřový kotlet, rýže

63.-

185.-

omeleta se sýrem, brambory

34.-

115.-

150 g – vepř. steak, šunka, sýr…

34.-

185.-

150 g – vepř. panenka, šunka, sýr…

78.-

205.-

150 g – vepř. panenka “Pireus“

79.-

210.-

150 g – kuřecí steak “Hawai“, sýr…

71.-

160.-

150 g – kuřecí soté “Palermo“, šunka…

73.-

195.-

150 g – kuřecí řízek smažený

54.-

160.-

150 g – krůtí steak zapeč. s chřestem

67.-

215.-

150 g – krůtí steak s česnek. máslem

53.-

165.-

430 g – salát. talíř se šunkou a sýrem

35.-

120.-

tatarská omáčka

4.-

20.-

ďábelská omáčka

4.-

25.-

brambory opékané

6.-

35.-

hranolky

11.-

35.-

brambory zlaté

12.-

40.-

bramborové roští

8.-

35.-

rýže dušená

4.-

30.-

káva “Presso“

6.-

25.-

káva “Turek“

6.-

25.-

čaj černý

3.-

15.-

2 dcl – kofola

7.-

25.-

pivo “Gambrinus“

7.-

30.-

Tento lístek platí na jeden den, druhý den je drobně obměněn.

Pro zajímavost: v červenci 2006 vážilo 200 poslanců 15 830 kg, v červnu 2010 ti samí poslanci vážili 18 130 kg. To znamená, že poslanci za 4 roky v poslanecké sněmovně přibrali 2 290 kg, jeden průměrný poslanec za 4 roky přibral 11,45 kg. Jedná se již vyloženě o jateční váhu a proto se naše strana ZKKAJKČ zasadí o odvoz vypasených parlamentních prasat na jatka a jejich maso by nahradilo český trh zahlcený vepřovým z dovozu a prodávalo by se jako panenská svíčková či klokaní maso. Jinak výše uvedené ceny a to dokonce ještě poloviční jsem zažil za komunistů v každém bufetu na každém náměstí v ČSSR kdy guláš s devíti stál 8 korun.

 K jejich nadváze a obezitě také přispěla jejich poslanecká kantýna. Pokud představitelé státu zrovna nepobývají v poslanecké sněmovně, mohou využít další z 8 sněmovních hospod.

Sněmovní hospody

1) Poslanecký klub 1 – dolní parlament

2) Poslanecký klub 2 – U Roury

3) Poslanecký klub 3 – U Rückla

4) Poslanecký klub 4 – v podzemí ve sklepě

5) Poslanecký klub 5 – pod palácem Smiřických

6) Restaurace Sněmovní 1 – i pro úředníky

7) Restaurace Sněmovní 2 – největší restaurace

8) Kavárna Demokracie – jen pro poslance a senátory

9) Kavárna u hlavního sálu (skandál Petra Kotta z ODS)

10) V okolí parlamentu a Senátu je pak nonstop otevřeno asi 10 bordelů, tak že pokud není zrovna Kalousek v záběru s notorickou tlamou, tak je určitě vyblitý a vystříkaný z bordelu a při návštěvách debila Švancenberka je v bordelu v pohotovosti celá četa zachranářů.

 

Ze státního rozpočtu je na provoz kantýny, restaurací a hospod ročně vyčleněno cca 46 milionů Kč a když se porcuje medevěd, tak první porce jde na provoz parlamentních koryt. Jedná se sice o drobky, ale v době snižování platů a rušení benefitů státním zaměstnancům by bylo ohleduplné tyto výdobytky poslanců zrušit a kantýny a restaurace ponechat tržnímu hospodářství.

 

Tak to těm kurvám a hajzlům, kterým většina z nás ve volbách dala podporu, přejme!!! Jen ať si žerou a tloustnou. Je to stejné, jako když se nuceně krmí husa tak, že jí šišky nebo kukuřici cpou do krku. aby byla po zabití hodně tučná. Husa se bránit nemůže, poslanec ale jenom využívá příznivé podmínky pro své stravování, které si odhlasoval. Naštěstí nadváha je po kouření našim hlavním rizikovým faktorem kardiovaskulárních onemocnění. Takže paní a páni poslanci. Žerte co možná nejvíce, máte to téměř zadarmo. Nebudeme vás alespoň muset podřezávat jako ty martinské husy. Infarkty a jiné zdravotní problémy se o vás dobře postarají. To zase bude na druhou stranu překrásná odměna vašim zklamaným voličům z celé šíře politického spektra…

 Ještě že si poslanci neodhlasovali státní pohřeb. To by byla daň z blbosti zase o něco vyšší…

 

nabízí se otázky:

Kdyby tam seděl kdokoliv z nás, co to teď pohoršeně čteme a nadáváme na ně, byli bychom jiní? Chovali bychom se jinak? Snažili bychom se o zavedení spravedlivých cen?“ 

odpověď: „…ani omylem! Žrali bychom levně stejně jako oni a drželi bychom huby, protože jsme už takový zparchantělý národ!!!



Konečně mi došlo, o co se tady vlastně jedná. Proč někteří politici propagují nutnost péče o uprchlíky. Je jedno, odkud pocházejí. Ono ani tak nejde o diktát EU. Ono jde hlavně o veliký kšeft – abych byl moderní – tedy o business a obrovský megatunel. Vůbec totiž nejde o péči o uprchlíky, jedná se o péči o něčí peněženky. Doposud u nás téměř žádné uprchlíky nemáme, a přesto se na “péči o ně”vydávají obrovské prostředky, ale již se nepublikuje komu a kolik. Tak koukejte a divte se, jak se “vydělává” : 

Organizace pro pomoc uprchlíkům (OPU) 46 786 527,- Kč

Sdružení pro integraci a migraci (SIMI) 30 079 876,- Kč

Poradna pro integraci (PPI) 22 973 418,- Kč

InBáze 10 565 144,- Kč

Multikulturní centrum Praha (MKC Praha) 23 611 803,- Kč

Člověk v tísni, o. p. s. 249 628 650,- Kč

Sdružení občanů zabývajících se emigranty (SOZE) 7 016 246,- Kč

META, o.p.s. – Sdružení pro příležitosti mladých migrantů 21 042 731,- Kč

Centrum pro integraci cizinců, z.s. (CIC) 25 969 612,- Kč

Evropská kontaktní skupina o.s. (EKS) 31 227 714,- Kč

MOST PRO, o.p.s. 6 004 237,- Kč

Charita Česká republika (pozorovatel – nepřehledné, v řádech desítek až stovek milionů)

Lačhe Čhave (LČ) (pozorovatel) nedohledáno

Slovo 21, z.s. 25 148 073,- Kč

AMIGA, z.s.(pozorovatel) nedohledáno

La Strada CR, o.p.s. (pozorovatel) 1 169 596,- Kč

Poradna pro občanství, občanská a lidská práva 50 547 441,- Kč

Nevládní sdružení obdržela tedy nejméně částku přesahující přes půl miliardy korun. A to tady ještě téměř žádní uprchlíci nejsou. Dovedete si představit, kolik peněz z našich daní poteče do peněženek těch lidumilů a pravdoláskařů, kteří se již těší – až to skutečně nastane ??? Tak, abyste náhodou nepřišli o chuť zasílat různé obnosy potřebným, třeba dárcovské SMS

Bezesporu jde o další megapodvod a zcela bezpečně jsou na tyto gaunery napojeni politici, kteří se snaží oblbnout občany nějakým sociálním cítěním, aby si brali pakáž z Afriky do svých domovů.

Stejně tak je mi na blití z různých charitativních šaškáren, různých koncertů, kde se komedianti svíjejí jak užovky v komatu a neustále to prokládají upozorněním, že se předvádějí zadarmo ve prospěch postižených případně nemocných dětí a spoluobčanů, komedianti, kteří moderují tyto trapárny se zase svíjejí v orgasmu při průběžném hlášení částky vybraných peněz a převlečení bolševici  jako sponzoři se blaženě usmívají jak měsíčci na hnoji, jak se lehce zbavili špinavých prachů, a jací jsou lidumilové, ovšem bylo by zajímavé provést pečlivý audit toku těchto žebrodarů, kolik z těchto peněz přiteklo skutečně k potřebným a kolik zmizelo v deltě ovládané zloději a gaunery.

Přičemž pro majitelé s.r.o. je to laciná přiléžitost se zviditelnit bez placené reklamy a navíc je to jenom odporné a účelové suplování povinnosti státu, který ovšem na to nemá finanční prostředky, protože ti hajzlové, kteří machrují se sponzoringem, tak desetkrát více oberou stát na krácených daních. Ano přátelé, je to na blití a Česko šlape opravdu v řídkých hovnech.

nazor

kdo-si-da

Sobotka se hlásí,”prosím,já když piju, tak bliju

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.