Internacionální vojenská pomoc Kozojed.

No není to zase až tak dávno, co nám po našich silnicích jezdila vojska okupační armády SSSR a teď se tady prohánějí vojska okupační armády NATO, složené z černochů za sátu Illinois z USA. No prostě to jsme my Češi, pořád někomu lezeme do řiti, to podle toho, která velmoc vládnoucí moči v Česku zajišťuje koryta k jejich nenažranosti. Vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby za 10 let se tu proháněli ve svých tancích rákosníci z Činy a hnojaři by měli od posranců přísný zákaz kosení trávy, protože činští soudruzi trénují vojenské akce jenom ve vysoké trávě. No možná proto se vojenské transporty s americkými černochy směrem k Ruským hranicícm provádějí v noci, protože v noci jsou černoši neviditelní, v tom se jim snad vyrovnají jenom cigáni, je s podivem, že vzhledem k téměř  100% nezaměstnanosti cigánů neprovádí NATO nábor do svých vojenských jednotek právě v řadách tohoto etnika.

Tož lapíme tak v hospodě u Kanca Ferdy v Kozojedoch, rozebíráme náš vládní program, až sa po volbách naša strana ZKKAJKČ dorve do téj ptačí akademie, dyž se z venku ozve ohromný rachot, tož vyletíme ven a s vyvaleným očiskama čumíme na konvoj jakýchsi železných oblud, pomalované  jakýmasi pruhama a hvězdama. “Kurva co to je, co to má znamenať, před rokem nám tady opravili okresní cestu, kerá spojuje Slovnesko s Prajzků, dali nám tu nový asfalt, tak že po ďůrách velkých jak krátery po bombách není ani památky, a teď sa nám tu přivalíja jacísi parchanti v tankoch a celé nám to rozmlátijů, hovada,”začal nadávať starý Flaška a mrštil po jednéj takéj obludě pořádný šutr, když v tom kdosik na téj obludě zařval a spadl z tanka jak shnilá hruška. To Flaška  zcela nečekaně trefil do lebeně jedného černocha, kerý čučál z tankovéj ďůry bez helmy a nechával sa ovívať čerstvým valašským vzduchem. “Pane Flaška, dyt vy zte ho zabíl” začala  lomiť rukama stará Splašková, kerá každý deň vysedává v hospodě jako  tajný agent BIS a v uchu má naslúchadlo, kerým slyší šústať dva komáry až na vzdálenosť 5 km. “No a co, kurva dyť ho v téj tmě nebylo vůbe viděť, měl byt zalezený  v tanku,” odpluvnůl si Flaška “a vy běžte radši do dom, nebo vás ti černoši eště hromadně znásilnija.” Tož trvalo dobréj půl hodiny, než šecky ty obludy projely kolem hospody a hostinský Mravenec celý konvoj proklél až do desátého kolena, “Svině lakomé, ani na guláš sa nestavíja, ať pochcípajů hlady, mamlasi.” “To  američtí súdruzi jedú na pozice na Donbas, aby zabránili ruským separatistom se roztahovať do Evropy,” zaškéřil sa bývalý komunistický parchant a zkrachovalý podnikatel Srpek. “Srpku, ty hovado radši drž hubu, nebo ťa po ní pleštím, že doženeš ty tanky za 5 minut,” stanůl Flaška od stola a výhružně vykročil k Srpkovi. “V roce 1968 si tady lézl ruským okupantom do řiti, strkál si im do tanků kýbl soli a pět pecnů chleba a teď sa zase možeš posrať  od servility k černochem parchante.”  “Počůvajte chlapé, teď sem dostal nápad” zařval sem do teho lomoza a šeci ztichli jak pěny, bo z předsedů strany sa nechtěl nikdo dostať do křížku, “napíšeme na ministerstvo obrany výsměšný dopis, že Kozojedská domobrana zložená ze záložáků utvoří první český samostatný armádní zbor v NATO a že budeme bojovať po boku hrdinnéj americkéj armády proti Rusom.” Šeci na chvílu na mňa čuměli, jak dyby spadli z višně esli to myslím vážně, pak sa pleskli do čela a hneď zme dali lebeně dohromady, Flaškovi zme nakázali, bo má jako místní kronikář vypsanů ruku, aby  naslinil péro a začal psať.

Vážený súdruhu ministře, vážení poslanci

Dovolujeme si týmto nabídnůť jako záložáci v Kozojedoch svoje zkušenosti z vojenskéj služby v řadách Varšavskéj zmluvy a chtěli by zme po boku hrdinnéj americkéj armády bojovať na Donbasi proti zločinným ruským separatistom, keří jak na sviňu bráníja pronikáni kapitalismu za Ural. Zložili by zme první samostaný armádní zbor v NATO a použili by zme šecku našu domácí výzbroj, to je jedného Trabanta, upraveného do terénu jako štábní vozidlo, čtyři traktory ZETOR, upravené jako samohybné děla, dva hnojomety na rozmetání hnoja před zákopama, bo máme zkušenosti, že minové pole sa hnojovému poli nevyrovná a eště zme neviděli ani jedného ozbrojenca a to dokonca ani z řad Kozomrdů, kerý by sa dokázal plížit rozmetaným hnojem, no a daléj máme 99 kos, 199 vidlí a jeden cep. Rádi by zme sůdruhu ministře dostali možnosť osvobodiť znova Sokolovo z ruk ruských okupantů a s našů výzbrojů by zme klidně prošli aj Dukelským průsmykem . Je nás tady v Kozojedoch 3 poručíci v záloze, pět desátníků, osm svobodníků a dvacet vojáků včetně jedného lapiducha, tož v tomto zložení sa nebojíme ani čerta. Očekáváme proto v najbližích dňoch povolávací rozkazy a povolání do vojenskéj služby, ale s předstihem, aby zme si mohli vzíť v práci neplacené volno.

S vojenkým pozdravem  NA STRÁŽ záložáci z Kozojed.

Tož dopis zme poslali otevřený, jak je v dnešní době v modě, ale doteťkaj zme nedostali odpověď, aj dyž už je to půl roka. Šak co, ať nám komediant Stropnický polůbí prdel aj s poslancama, my zme svojů občansků povinnosť splnili a  dyž nás nechců, tož ať celé NATO dostane od Rusů pořádně přes tlamu.

Náš Kozojedský štábní Trabant

Pojízdná Kozojedská obrněná pevnost

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.